SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Soma’ya büyük yardım!

FENERBAHÇE -F.Bahçe Kulübü, Soma'da yaşanan maden faciası ertesi yardım amaçlı satışa çıkartılan tişörtlerle alakalı açıklayıcı bilgi verdi.

Güncellenme: 12:47, 05/06/2014
Soma’ya büyük yardım!

Kulübün internet sitesinde bulunan açıklama şöyle:

“Fenerium tarafından, tüm kazancı Kulübümüzün Somalı çocukların eğitim masraflarını karşılamak için oluşturduğu burs havuzuna aktarılmak üzere hazırlanan SOMA tişörtleri, satışa çıktığı ilk günden bu yana hem taraftarlarımızdan hem de diğer kulüp taraftarları tarafından çok yoğun ilgi gördü. Bugüne kadar ulaşılan toplam satış adedi 10.019 olan Soma tişörtlerinin gelirinden, Soma’daki burs havuzuna aktarılacak tutar ise 151.310,44 TL’yi buldu.

Şu ana kadar biriken ve burs havuzuna aktarılacak olan bu tutar karşılığı, Soma’da yaşamını sürdüren 42 öğrencimizin yıllık eğitim bedeli karşılanmış olacak. Duyarlılık gösteren tüm taraftarlarımıza ve diğer kulüp taraftarına teşekkür eder, satılan her bir Soma tişörtün Somalı bir çocuğumuzun eğitimine katkı sağlayacağını hatırlatarak desteklerinizin devamı dileriz.”

DÜNYA KUPASI SIMÜLASYONUNU ALMANYA KAZANDI! İNGILTERE’DE CHAMBERLAIN PANIĞI!

PERSIE: SAKATLIK YOK, ÖNLEM ALDIK! BÜYÜCÜDEN AÇIKLAMA: RONALDO’YU BEN SAKATLADIM HOLLANDA’DA ROBBEN ŞOV: 2-0 MOU: FAVORIM TABII KI ALMANYA DAVID VILLA İSPANYA’YA VEDA EDIYOR NIGEL DE JONG: SNEIJDER PATAVATSIZIN TEKIDIR… PEREZ: RONALDO IYILEŞEMEZSE OYNAMASIN… BREZILYA’YA NIYET KUMANDAYA KISMET

 

Yayınlanma Tarihi:12:11,