SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok iyi hazırlanan Arap baba kazanabilir

Sergilediği son iki yarışında da mükemmel görünen ve süper bir form yakalayan Arap Baba, bu yarış için gerçekleştirdiği hazırlıklarında da izleyenlerden tam not aldı. Safkanın fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 10:39, 05/06/2014
Çok iyi hazırlanan Arap baba kazanabilir

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Güzel formu ve yeterli pişkinliğiyle BENZEOĞLU öncelikli isim. Çok iyi koşmasını beklediğim ECEHANIM sert rakibidir. ÖZLÜCE ASLANI, CESURÇOCUK ve SARSAN kollanması gereken isimler.

2.AYAK: Formunun zirvesindeki ROKSANA sevdiği pistte birinciliklerine bir yenisini daha ekleyebilir. EMERALD QUEEN, ANBERADO ve DİLANIM rakip olacak isimlerdir.

3.AYAK: Kusursuz formunu düzenli idmanlarıyla devam ettiren kaliteli safkan USAGARA, inatçı karakteriyle fotoyu önde geçebilir. BİTİRİMKARINCA ve ŞİMŞEĞİM ikilisi hata bekleyecek isimlerdir.

4.AYAK: Form durumlarını çok beğenip birbirine hayli yakın bulduğum BAWIKAL, SNEIJDER, HATTUŞAŞ ve BAMBALERO isimli safkanlar kuponlara birlikte işaretlenmeli.

5.AYAK: Süper bir formu ve çok iyi hazırlıkları bulunan ARAP BABA'nın, starttan iyi bir çıkış yapması halinde fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum.

6.AYAK: İlgilileri tarafından bu yarışa hedeflenen SONGÜZ birinciliğe yakın. MAVİ MELEK'ten çok iyi bir yarış bekliyorum. İyi durumda görünen SEVİMLİ HANIM ve FATOŞCAN geniş kuponlarda bulunmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 1-10-4-2-5 3-4-2-7 7-8-5 2-7-4-1 6 15-3-14-9