SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Caner’in durumu netleşiyor

Caner’in durumu netleşiyor

Fenerbahçe'de Caner Erkin'in durumu başkan Aziz Yıldırım ile yapacağı görüşmenin ardından netleşecek. Salih Uçan konusunda da Roma ile yapılan görüşmeler tıkandı.

Fenerbahçe’de gözler başkan Aziz Yıldırım ile Caner Erkin arasında yapılacak görüşmeye çevrildi. Yurt içi ve dışında teklifler alan milli futbolcunun kararını vermek için başkanla yapacağı görüşmeyi beklediği belirtiliyor.

Daha önce kulüp CEO’su ve oyuncu temsilcisi arasında yapılan görüşmelerde bir neticeye varılamazken, konunun Başkan Aziz Yıldırım tarafından bizzat çözülmesinin beklendiği öğrenildi.

Milli Takım kampından dönen Caner’in, başkanın kendisini kulübe çağırmasını beklediği ancak bugüne kadar herhangi bir davetin gelmediği gelen haberler arasında.

Caner’in Fenerbahçe ile görüşmeden önce hiçbir teklifi değerlendirmeye almadığı ve görüşme sonrası anlaşma sağlanamaması durumunda kararını vereceği öğrenildi.

ROMA İLE GÖRÜŞMELER TIKANDI

Roma Kulübünün talip olduğu Salih Uçan konusunda da görüşmelerin tıkandığı, Fenerbahçe’nin 15 milyon Euroluk talebi sonrası İtalyanlardan cevap gelmediği bildirildi.

Kadrosundaki yabancı oyuncuları azaltmak içinde çaba sarf eden Fenerbahçe yönetimi yurt içinde talip olduğu futbolculara karşılık takas formullü teklifler sunuyor.

Öte yandan Fenerbahçe Yönetimi satışa sunulan Soma’ya destek t shirtlerinde 10.019 satış adetine ulaşILIP, Soma’daki burs havuzuna aktarılacak tutarın 151.310,44 TL’yi bulunmasından dolayı bir teşekkür mesajı yayınladı.