SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bitirimkarınca favorim

Bitirimkarınca favorim

Çok etkili bir forma sahip olan ve dişine göre rakipleri yanında start alan Bitirimkarınca’nın kazanması normal sonuç olur.

Gürdal SÜMER

1.AYAK: BENZEOĞLU bu grupta ilk şans vereceğim tay. CESURÇOCUK, ÖZLÜCE AS-LANI ve ECEHANIM rakipleri.

2.AYAK: ROKSANA süren form durumu ile favorim. Grubun kalite atı olan EMERALD QUEEN en yakın rakiptir. Yarışlarını beğendiğim ANBERADO kartlara yazılması gereken bir diğer safkan.

3.AYAK: 2000 metre kum pistte mükemmel koşular kazanmış olan DEMİRDÖVEN'i bariyer dibinden yaptığı mükemmel sprinti ile geçmeyi başaran BİTİRİMKARINCA bulduğu süper formu ile bence günün en sağlam bankosudur.

4.AYAK: BAMBALERO süren formu ile favorim. BAWIKAL Selim Kaya ile iyi koşmasını beklediğim bir tay. SNEIJDER, LAGUARDIA ve HATTUŞAŞ öndekilerin hatası halinde devreye girebilecek formdaki taylar.

5.AYAK: STAR OF MELİH ve COFFEE BEAN eşit şanstalar. BIG SHUT, ARAP BABA ve BIG FATHER daha sonra şans vereceğim safkanlar.

6.AYAK: 1400 metre çimde yarım boyla ikinci olan SONGÜZ aynı yarışını koşarsa şansını artırır. BERHAN KIZI, MAVİ MELEK, SEVİMLİ HANIM ve FATOŞÇAN sağlam kartlara yazılması gereken atlardır.

TAHMİN 1-2-4-10 3-4-2 8 1-2-7-5-4 3-1-5-6-7 15-7-3-14-9