SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal’dan Işıl Alben’e sürpriz teklif!

Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer, Ünal Aysal'ın Işıl Alben'e sportif yaşamının dışına da yansıyacak paket teklifte bulunduğunu açıkladı.

Güncellenme: 16:56, 05/06/2014
Aysal’dan Işıl Alben’e sürpriz teklif!

Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer, Işıl Alben’in takımda kalıp kalmayacağı konusuna açıklık getirdi.

Ntv Spor’a açıklamalarda bulunan Özyer, “Işıl’la aynı takımda olduğum için mutluyum. Umarım bundan sonra da beraber oluruz. Herşeyin güzelini hak eden bir sporcu. Türk kadın sporunun önemli figürlerinden biri. Bu konu Mart ayında başladı. Menajeri, Rusya’dan teklif geldiğini iletmişti. Rus takımı Işıl’ı sıkıştırınca imza attı. Türkiye’nin dışında da başarılı olabileceğini düşündüğü için imzayı attı.

Işıl’ın Rus ekibiyle kesin anlaşma sağladığı haberiyle ilgili, “Bilinen bir imza var. Yeni atılmış bir imza gibi medyaya yansıdı.” ifadelerini kullanan Özyer, Ünal Aysal’ın Işıl Alben’e yaptığı teklifle ilgili ise, “Başkanımız Işıl’a bir takım teklifler bulundu. Ünal Aysal, Işıl’ın aktif yaşamının dışına da yansıyacak paket teklifte bulundu. Işıl’ın da bu hoşuna gitmiştir. Biz Işıl’la beraber şampiyon ekibimizi korumak istiyoruz. Şartların bize verdiği en iyi şekilde bunu sonuçlandırmak istiyoruz. Başarılı bir oyuncunun her yerden istenmesi güzel bir şey.”şeklinde konuştu.