SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akhisar hocasını buldu

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor, daha önce anlaşmaya vardığı teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'la 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Güncellenme: 17:24, 05/06/2014
Akhisar hocasını buldu

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor, daha önce anlaşmaya vardığı teknik direktör Mustafa Reşit Akçay’la sözleşme imzaladı.

Akçay, Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı törende imzayı attı. Burada konuşan Akçay, karakterine uygun bir takıma geldiğini ve kendisini uyum içinde çalışılacak bir ortamın beklediğini söyledi.

Akçay, Akhisar Belediyespor yönetiminin istikrar ve devamlılıktan yana bir anlayış geliştirdiğini belirterek, “Yapı ve doku olarak DNA’mıza uygun bir ortam. Çok başarılı olacağımıza inanıyoruz ve bunun için buradayız. İddialı bir çalışma içerisinde olacağız” dedi.

TRANSFER ÇALIŞMALARI

Törende transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Akçay, takımda çok fazla değişikliğe gitmeyeceğine işaret ederek, “Elimizde istatistiklerimiz var bu sonuçları önümüzdeki sezonun zorluğuna göre değerlendireceğiz. Gidenler olabilir ama çok fazla dokuda değişiklik olacağını sanmıyorum” diye konuştu.

Akçay, ilk hedeflerinin Akhisar Belediyespor’un ligde kalmak olduğunu ifade ederek, “Ütopik hedefler koymak yerine gerçekçi olarak toplumla barışık ve birlikte yürümenin yolunu aramak lazım. Biz için kümede kalmak birinci hedef olarak gözüküyor. İkinci ve üçüncü hedefler çalışmamızın ürünü olarak karşımıza çıktığında bunu reddetmeyiz. Zaman içerisinde çıtayı yükseltmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:48,