SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yabancı sayısının 5+3 olarak belirlenmesinin ardından yerli futbolculara adeta hücum eden 3 büyükler arasında müthiş bir çekişme yaşanıyor. Son olarak, Beşiktaş'tan ayrılan ve Galatasaray'ın gündeminde olan Gökhan Töre için Fenerbahçe'den flaş bir hamle geldi. Rusya'ya çıkarma yapan Sarı-Lacivertliler'in milli futbolcunun kulübü Rubin Kazan'a resmi teklif yaptığı belirlendi. Sarı-Lacivertliler, Kazan'a Milos Krasic ve 2 milyon Euro önerdi.

FENERBAHÇE ARTIK BİR ADIM ÖNDE

Rusya'dan gelen bilgilere göre Rubin Kazan yönetimi Fenerbahçe'nin teklifine olumlu yaklaştı. Fakat Ruslar'ın başta Galatasaray olmak üzere başka kulüplerden gelecek teklifleri beklediği ve bu nedenle görüşmeleri ağırdan aldığı belirtiliyor. Fakat Fenerbahçe yönetimi yaptığı son teklifle transferde Galatasaray'ın bir adım önüne geçmeyi başardı.

YANAL “MUTLAKA ALINMALI” DEDİ

Teknik direktör Ersun Yanal'ın hem yabancı kararı hem de Dirk Kuyt'ın yaşının ilerlemesi nedeniyle Gökhan Töre'yi mutlaka kadrosuna görmek istediği belirtiliyor. Galatasaray cephesinde de durum farklı değil… Başkan Ünal Aysal önceki gün yaptığı açıklamada, Mancini'nin yerli kanat oyuncusu istediğini ve Gökhan Töre'yi gözlerine kestirdiklerini söylemişti.

GALATASARAY DA RUSYA'YA GİDECEK

İki kulüp arasındaki transfer savaşının önümüzdeki günlerde büyüyerek sürmesi bekleniyor… Galatasaray'ın gelecek hafta Rusya'da Rubin Kazan'la bir görüşme gerçekleştireceği öğrenildi. Milli futbolcu için 4 milyon Euro'yu gözden çıkaran Sarı-Kırmızılılar'ın gerekirse Izet Hajrovic'i de Rubin Kazan'a teklif edeceği gelen bilgiler arasında.

Takvim

Yayınlanma Tarihi:11:39,