SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Usluhan kazanır

Usluhan kazanır

Kum pistte 3 yarış üst üste kazanma başarısını gösteren Usluhan müsait rakipler arasında sevdiği mesafede günün en sağlam atıdır.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: USLUHAN bu yarışa da iyi hazırlandı. Çim yarışını ölçü almadığım safkan iki gömlek üstün koştuğu kum pistte Metin Hamedi ile bu yarışı kazanacaktır.

2.AYAK: Özcan Yıldırım ile etkili koşmasını beklediğim TEAR DROP ilk atım. ASCELLA form durumu iyi olan bir tay. ESERHATUN, WINŞAH ve AGARTA sırası ile şans vereceğim diğer taylardır.

3.AYAK: DIVINE RIVER'a boyun farkı ile geçilip ikinci kalan PAN AMORE süren formu ile favorim. ELEVATO iyi form yakaladı. Kazandığı koşu ile kötü gidişine dur diyen BALÇİBİN Selim Kaya ile iyi uyum sağlar. 1900 metre çim pistte kazanan DIVINE RIVER iyi formu ile yine zirveyi zorlayabilir. Bu yarışa iyi durumu ile katılacak olan MARA DESPINA zirveyi zorlayacak bir diğer isimdir.

4.AYAK: PANGO uygun grupta ilk şanslı safkandır. BAŞKAN NEXIA uzun mesafeyi sever. Eski yarışlarını yapamasa da iç sahada yaptığı son işlerinde iyi görünen MİTİCO mutlak yazılmalı. Uzun mesafeyi ve çimi seven ARTIC MAN bir diğer şanslı safkan.

5.AYAK: 5.AYAK: Nisan ayında kısa vade çim yarışında ESPRESSO'ya geçilip ikinci kalan ve daha sonra koştuğu açık koşuda etkili olamayan MAGIC SLIPPER bu grupta ilk şanslı tay. SELECTED, ÇALIŞKAN ve DEKOR sırası ile rakip olabilecek taylar.

6.AYAK: Yine seri stili ile RABİA kaçıp bitirmeye çalışacak. GÜNHAT sonlarda etkili sprinti ile onu avlamaya çalışacak. Bir de formu yerinde olan ÇİSİL yazalım yeter.

TAHMİN 2 10-4-1-2-3 4-5-2-3-7 7-2-3-6 2-3-4-1 5-4-2