SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Son çim koşusunu ölçü almadığım USLUHAN bugün sevdiği pist ve mesafede rakiplerine üstünlük sağlayabilir diyor ve günün bankosu olarak kuponuma yazıyorum.

2.AYAK: Bu pist ve mesafede birinciliği bulunan ESERHATUN sprint mesafesini ayarlayabilirse hedefi vurur. AGARTA bu koşuya çok iyi hazırlandı. Özcan yıldırım' a teslim edilen TEAR DROP grubun uygunluğundan faydalanmaya çalışacak.

3.AYAK: Son koşusunda yeterli nefesi olmamasına rağmen tatminkar bir üçüncülük yapan MARA DESPINA bugün tatlı bir sürprize imza atmaya çalışacak. ELEVATO sahada çok tutuluyor. BALÇİBİN, DIVINE RIVER ve PAN AMORE ise mücadeleye dahil olabilecek diğer isimlerdir.

4.AYAK: BAŞKAN NEXIA uzun süren sessizliğini bugün bozmak için elinden geleni yapacaktır. ARTIC MAN yarışın başında alacağı fotoya kadar korumaya çalışacak. MİTİCO ve PANGO burasını sigorta kapsamına alabilir.

5.AYAK: Uygun kilo ile start alan PARLERA bence bugün çok başarılı bir performans sergileyecek. MAGIC SLIPPER Karataş faktörüyle tabelanın üstünde yer bulabilir. DEKOR, SELECTED, ÇALIŞKAN ve HEIWA IWA ise burada sürpriz arayanların diğer tercihleri olabilir.

6.AYAK: CİNCORTA pisti yadırgamazsa kapanışı yapabilir. TAHİRE kilodan etkilenmezse öncelikli rakibi olur. NURLUCA, ESRAMKIZI, ÇİSİL ve GÜNHAT ise geniş kuponlarda düşünülmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 2 1-3-10 7-5-2-3-4 2-6-3-7 8-2-1-3-4-6 6-1-3-9-2-4

Yayınlanma Tarihi:12:36,