SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzon’da transfer çalışmaları

Trabzon’da transfer çalışmaları

Kulüp Başkanı Öz: "Daha güçlü bir kadro ile Acıbadem Voleybol Ligi'nde mücadele etmek istiyoruz" dedi.

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi’ne yükselen Trabzon İdmanocağı Kulübü’nün başkanı Mehmet Öz, daha güçlü bir kadro ile ligde mücadele etmek istediklerini söyledi.

Öz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iç transferde Tuğçe Atıcı, Didem Ege, Deniz Hacıibrahimoğlu ile 1’er yıllık anlaşma imzaladıklarını, dış transferde ise Hollanda milli takımının pasör çaprazı Judith Pitersen, Çanakkale Belediyespor’dan Cansu Aydınoğulları ve Konya Ereğlispor’danTuğçe Atıcı’yı transfer ettiklerini belirtti.

Hedefleri doğrultusunda ve İdmanocağı kültürünü taşıyacak transferler yaptıklarını ifade eden Öz, “Yeni sezonda önümüze belirli hedefler koyarak hareket ediyoruz. Haliyle kadromuzda bir takım değişikliklere gidiyoruz. Daha güçlü bir kadro ile Acıbadem Voleybol Ligi’nde mücadele etmek istiyoruz. Hedeflerimizi yakalayabilmek için kadromuzu güçlendirmemiz gerekiyordu. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğumuz transferleri yapıyoruz” dedi.

İç transferde Gülben Şahin ile anlaşmak üzere olduklarını belirten Öz, görüşme halinde oldukları 2 yabancı ve 2 yerli oyuncunun olduğunu, bu anlaşmaları en kısa zamanda yaparak sezona hazır başlamak istediklerini sözlerine ekledi.