SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sevdiği pistte Usluhan tek olur

Sevdiği pistte Usluhan tek olur

İstanbul sentetik kum pistinde birbirinden güzel koşulara imza atan Usluhan, son çim yarışında işlemedi ama formda safkan yine çok sevdiği sentetik kum pistte koşacak. İlgilileri tarafından bu yarışa çok iyi hazırlanan safkan tek olur.

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: USLUHAN bu yarışa da çok iyi hazırlandı. Başarılı bir apranti olan Metin Hamedi ile koşacak olan safkanın sevdiği kum pistte kazanması normal sonuç olacaktır.

2.AYAK: ASCELLA Halis Karataş ile iyi bir yarış çıkarmasını beklediğim isimdir. WINŞAH, TEAR DROP, AGARTA ve NEOTRIC birincilik şansı olan diğer taylardır.

3.AYAK: PAN AMORE süren form durumu ile yine çok iyi koşmasını beklediğim bir safkan. BALÇİBİN en yakın rakiptir. ELEVATO formda jokey Ahmet Çelik ile geniş kuponlara yazılması gereken bir diğer safkandır.

4.AYAK: PANGO ilk şanslı safkandır. MİTİCO bu yarışta üst sıraları zorlar. Yarışlarını beğendiğim ARTIC MAN ve çim pistte iyi koşabilen BAŞKAN NEXIA koşunun tatlı sürprizini yapabilecek safkanlar.

5.AYAK: MAGIC SLIPPER için bu rakipler uygun görünüyor ve ilk şansı veriyorum. Ö,Yıldırım ile çok iyi koşmasını beklediğim SELECTED bir diğer şanslı safkan. DEKOR iyi formunu sürdürüyor. ÇALIŞKAN ve PARLERA koşunun sürprizini yapabilir.

6.AYAK: Seri stilli safkan RABİA beyaz bayrak ayna yaparak bitirmeye çalışacak. Safkanın form durumu çok iyi. Kazandığı koşu ile formunu bir kez daha gösteren ÇİSİL bir diğer iddialı isim. GÜNHAT bugün Halis Karataş ile etkili bir yarış koşacaktır. Bu koşunun sürprizlerini ESRAMKIZI ve CİNCORTA yapabilir

TAHMİN 2 4-2-10-3-9 4-2-5 7-3-6-2 2-3-1-4-8 5-2-4-9-6