SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Melo tatilde de rahat durmadı

Melo tatilde de rahat durmadı

Galatasaray'ın hırçın futbolcusu Felipe Melo, tatil için gittiği ABD'de kavgaya karıştı.

Galatasaray’ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, saha dışındaki hareketleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Tatil için gittiği ABD’nin Las Vegas kentinde kavgaya karışan Melo hakkında tutanak tutuldu.

Hürriyet’ten Koray Durkal’ın haberine yer alan habere göre olay geçtiğimiz Cuma günü bir otelin restoranında gerçekleşti. Tatil için şehirde bulunan eski futbolcular Coşkun Birdal ve Ayhan Erdoğan, burada Melo ile karşılaşır.

Fenerbahçe taraftarı olan Ayhan Erdoğan’ın aklına Melo’ya şaka yapmak gelir. Bir kağıda yazdığı “Şampiyon Fenerbahçe” yazısı ile Melo’yu aynı kareye alarak fotoğraf çektirir. Ancak daha sonra kağıdın Melo’ya gösterilmesi ile kıyamet kopar. Bir anda çılgına dönen Melo, önce küfürler savurur daha sonra da Bridal ve Erdoğan’a saldırır. Müşterilerin şaşkınlıkla izlediği olay sonrası polis gelir ve Melo hakkında tutanak tutar.

Arkadaşı ile birlikte Melo'dan şikayetçi olan Coşkun Birdal, “Yapılan sadece espriydi. Ben bir yabancı futbolcu böyle bir olaya güler geçer sandım. Şaşkınım. Her şey Las Vegas polisinin kayıtlarında var” dedi.

PRANDELLI: ROSSI KADRODA YER ALMAYACAĞINI BILIYORDU

PEDRO, İSPANYA’NIN TEKRAR ŞAMPIYON OLACAĞINA INANIYOR

SCOLARI TAKIMINI UYARDI

BOSNA KADROSUNDA TÜRKIYE’DEN 5 ISIM

BELÇIKA’NIN KESIN KADROSU AÇIKLANDI

FRANSA DA BELLI OLDU! RIBERY…