SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılan ve adeta Aziz Yıldırım muhalefetinin simgesi durumuna gelen Alex, tatil için ülkesi Brezilya’dan İstanbul’a geldi. Dün oynanan Beko Basketbol Ligi final serisinin ilk maçını izlemek için Ülker Arena’nın locasına gelen Alex, taraftarın yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Hiçbir maçı kaçırmadığı bilinen Aziz Yıldırım’ın da aynı salonda olması akıllara Fenerbahçe’nin şampiyonluk kutlamasındaki gerginliği getirdi. Yıldırım’ın yeniden sinirlenip ters bir hareket yapmasından korkan yönetim ve taraftarlar, maçı tedirgin bir şekilde seyretti.

Ancak korkulan olmadı. Alex’in salona girmesi ile yoğun bir tezahürata başlayan Fenerbahçe tribünleri, bu kez Aziz Yıldırım’ın tepkisini çekmedi. Yıldırım, bir grup taraftarın Alex’in bulunduğu locaya hücum etmesine ve fotoğraf çektirmek için yarışmasına dahi ilgisiz kaldı.

Bütün bu olaylar gelişirken dinlenme odasında yer alan Yıldırım, salona döndüğünde Alex’i görmedi bile. Karşılaşma boyunca göz göze gelmeyen ikili, maçın ardından da birbirlerine selam dahi vermeden salondan ayrıldılar.

PRANDELLI: ROSSI KADRODA YER ALMAYACAĞINI BILIYORDU

PEDRO, İSPANYA’NIN TEKRAR ŞAMPIYON OLACAĞINA INANIYOR

SCOLARI TAKIMINI UYARDI

BOSNA KADROSUNDA TÜRKIYE’DEN 5 ISIM

BELÇIKA’NIN KESIN KADROSU AÇIKLANDI

FRANSA DA BELLI OLDU! RIBERY…      

Yayınlanma Tarihi:15:13,