SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İki bankolu gün

İki bankolu gün

Rakiplerine oranlara daha hazır gördüğüm Ascella ve Günhat’ın rakiplerine üstünlük sağlamasını bekliyorum.

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son yarışını tekrarlaması halinde FARUKHAN bu kez de oldukça şanslı görünüyor. USLUHAN artan formu ile en sert rakiptir. Geniş altılı oynayanlar KORKUT ŞIVGA, ASİLKAN, KÖKAĞA, AŞIRIM BEY ve HIRÇINKAYA'yı ihmal etmesinler.

2.AYAK: Grubun şu an için en fazla dikkat çeken ismi ASCELLA etkili binicisi Karataş ile kazanacaktır. Altılılarınıza günün ilk bankosu olarak yazabilirsiniz.

3.AYAK: Son yarışında kalitesini yakışır koşup kazanan BALÇİBİN sevdiği pist ve mesafede oldukça şanslıdır. PAN AMORE en ciddi rakip olup, sürprizi DIVINE RIVER, ELAVATO ve MARA DESPINA'dan bekliyorum.

4.AYAK: İlk bakışta PANGO rakiplerinin bir adım önünde görünüyor. Küçük altılı onayanlar bu ismi tek yazabilir. Bu ismin olası kötü koşması halinde MİTİCO, BAŞKAN NEXIA, ARTIC MAN ve FESTINA LENTE devreye girecektir.

5.AYAK: Günün en zor yarışı olan beşinci ayakta start alan tüm isimlerin kazanma şansı olup, bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

6.AYAK: Son haftalarda oldukça başarılı yarışlar sergileyen GÜNHAT etkili binicisi ile kazanacaktır. Günün ikinci sağlam bankosu olarak değerlendirebilirsiniz.

TAHMİN 9-2-3-5-6-7-8 4 2-4-3-5-7 7-3-2-6-1 HEPSİ 4