SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yatkın olduğu pistte mesafede Ferarim tek

Son yarışından bir öncekini aynı pist ve mesafede kazanan Ferarim, kısa mesafede elde ettiği son dördüncülüğü ardından gerçekleştirdiği yarış hazırlıklarında göz doldurdu. Safkan sevdiği pist ve mesafede tek olur.

Güncellenme: 12:00, 03/06/2014
Yatkın olduğu pistte mesafede Ferarim tek

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İlk startını zorlanmadan kazanan TANEMCAN, yine kazanabilir. CEMRESU sert rakibidir. Bu ikili küçük kuponlara yeterlidir. ASMİN KIZI, SER ATAKAN ve NURSAÇAN geniş kuponlarda bulunmalı.

2.AYAK: Bu aralar mükemmel bir form sıçraması yaşayan ve sevdiği pistte start alan FERARİM'in, başarılı hazırlıklarıyla uygun rakipleri yanında kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK: DESNA'dan çok iyi bir yarış bekliyorum. MANTENUTA ve ŞASEMU kuponlarda olmalı. HUMA KUŞU ekürileriyle birlikte ihmal edilmemeli.

4.AYAK: İzmir'de Ankara'ya gelip kum pistte start aldığı iki yarışını da kazanan AYLARA fit durumda ve yine çok şanslı. Kuvvetli sprintiyle VIRGIN PEARL ve seri stilli BURJ sert rakipleridir. BANDİDAS, ASLIGIBI ve YENİ GELİN'e dikkat.

5.AYAK: Formunu sürdüren MİYAZAKİ ile uzun zaman sonra kazandığı yarışı ardından çok iyi duruma gelen ve yine sevdiği pistte mücadele edecek olan MARKMOST ilk atlarım. MOLU BEYİ, BALIKESİRLİ, SABIR OĞLUM ve MY MOON FACE rakipleridir.

6.AYAK: Sıkı hazırlanan AYKUTALP ve son yarışını sert grupta koşan SAFALIM ikilisi birlikte değerlendirilmeli.

TAHMİN 3-1-4-10-2 7 5-7-3-2 1-5-2-6-4-3 2-5-8-3-4-7 3-7