SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
F.Bahçeli yıldız Terim’i üzdü

F.Bahçeli yıldız Terim’i üzdü

A Milliler’in genel performansından memnun olan Terim’in en büyük üzüntüsü F.Bahçe ve G.Saray’ın iki genç yeteneğini kadroya alamaması.

Avrupa’da başlayıp, Amerika'da sona eren hazırlık maçları turnesini Amerika Birleşik Devletleri mağlubiyeti noktalasa da gelecek adına olumlu sinyaller veren A Milli Takım, teknik patron Fatih Terim'i de tatmin etti. Yepyeni bir takım yarattıklarını belirten tecrübeli çalıştırıcı, kadroya dahil olacak isimlerle daha da güçleneceklerine vurgu yaparken, F.Bahçeli Salih Uçan ve G.Saraylı Emre Çolak için üzüldüğünü söyledi. Öğrencilerinin saha dışındaki çizgisinden de oldukça memnun olduğunu belirten Terim, kabuk değiştiren takımıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

 

 

‘KORKU DEĞİL, SAYGI'

“SALİH ve Emre'nin aramızda olmamasına, bu takımda yer alamamasına inanın çok üzülüyorum. Bu iki gencimiz haftalarca kendi takımlarında da şans bulamadı. Türk futbolunun geleceğinin onların üzerinde olduğunu unutmamamız gerekir.

BU takıma katılacak daha birçok isim olacak. Turne boyunca yorgunluk ve sakatlıklarından dolayı aramızda olmayanlar vardı. Mehmet Topal, Arda Turan, Semih Kaya ve Burak Yılmaz bunlardan bazıları. Bu oyuncuların dönüşüyle bırakın 2016'yı, bizi 2020'ye taşıyacak bir kadro oluşacak.

BU kadrodan çok umutluyum. Hatta memnuniyetimi size şöyle örnekleyeyim.. Öyle bir kadro var ki elimizde, ay-yıldızlı formayı taşıdığının farkında olan ve buna göre hak eden toplulukla birlikteyiz. İnanılmaz saygılılar. Benim yanımdan geçerken, başlarını bile kaldıramıyorlar. Aman yanlış anlaşılmasın.. Korkularından değil, bize, formalarına, ülkelerine olan saygı ve sevgilerinden.”

 

RADAMEL FALCAO DÜNYA KUPASI’NDA YOK! İŞTE FRANSA’NIN 23 KIŞILIK KESIN KADROSU

BREZILYA’DA PARLAMASI BEKLENEN GENÇ YILDIZLAR DÜNYA KUPALARI’NIN UNUTULMAZ KALECILERI RUSYA KADROSUNU BELIRLEDI KOMPANY: DÜNYA KUPASI BEKLE BIZI… KAMERUN KADROSUNA TÜRKIYE DAMGASI