SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın “Çilek mevsimi kapandı” sözleri ile hayal kırıklığı yaşayan sarı-kırmızılı taraftarlar, Basın Sözcüsü Şükrü Ergün’ün açıklamaları ile yeniden heyecanlanacak. Ergün, transferde yerli isimlere öncelik veren Galatasaray’ın yıldız bir yabancı futbolcu alacağının sinyalini verdi.

NTV Spor’a konuşan Ergün “Başkanımız, bütçemizdeki mali açık nedeniyle çok açılmamak istiyor. Ancak elden çıkartacağımız yabancı oyuncuların karşılığında yarar sağlayacak, isim yapmış bir oyuncu almak yönünde çalışmaları başkanımız yürütüyor. Başkan her ne kadar çilek mevsimi kapandı dese de Galatasaray'ın namına yakışır bir oyuncu alacağına inanıyorum” diyerek sarı-kırmızılı taraftara müjde verdi.

Galatasaray Kulübü ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında yaşanan gerginliğe de değinen Ergün, “Mantıklı işler yapmadıkları için her şeyi yapabilirler. Eğer Futbol Federasyon'u değişir ve Türk futbolunu layıkıyla yönetebilecek insanlar gelirse biz de Federasyon'u başımızın üzerine koyarız” şeklinde konuştu.

Beko Basketbol Ligi final serisinde oynanacak derbi ile ilgili Fenerbahçeli yöneticilere sağduyu çağrısı yapan Ergün “Çok heyecanlı maçlar olacak. Kadınlar maçında istenmeyen olaylar oldu tabii… Umarız erkekler maçında böyle şeyler görmeyiz. Yöneticiler biraz aklı selim davranırlarsa, ben seyircinin durup dururken kimseye saldırmayacağına inanıyorum” dedi. RADAMEL FALCAO DÜNYA KUPASI’NDA YOK!

İŞTE FRANSA’NIN 23 KIŞILIK KESIN

KADROSU BREZILYA’DA PARLAMASI BEKLENEN GENÇ YILDIZLAR

DÜNYA KUPALARI’NIN UNUTULMAZ KALECILERI

RUSYA KADROSUNU BELIRLEDI

KOMPANY: DÜNYA KUPASI BEKLE BIZI…

KAMERUN KADROSUNA TÜRKIYE DAMGASI