SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Belen Mehmet Kaya ile kazanır

BELEN bu kez kum piste çıkacak. Bu yarışı için yaptığı galobu ekibimizce beğenilen safkanın zayıf rakipler içinde kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 12:09, 03/06/2014
Belen Mehmet Kaya ile kazanır

Gürdal SÜMER

1.AYAK: BELEN bu kez kum piste çıkacak. Bu yarışı için yaptığı galobu ekibimizce beğenilen safkanın zayıf rakipler içinde kazanmasını bekliyorum.

2.AYAK: Aprantilere ait olan koşuda çok atın geliri var. STAR HUNTER, VAVEYLA, KALANTA, WIND BOY ve PANABELLE benim sırası ile şans vereceğim safkanlar.

3.AYAK: Kumda bir yarış gören ve 5 boy önde kazanan MED BEY favorim. MAVİ SU kum ve çim pistte etkili koşular çıkarmış bir isim. Bana göre bu ikilinin yapacağı mücadele birinciyi belirler.

4.AYAK: Bursa'da koştuğu çim yarışında etkili olamayan SEZAR sevdiği Adana kumuna kavuştu. Ankara'da çok iyi bir hazırlık devresi geçiren SONALP en yakın rakiptir. Adana kumunu ve uzun mesafeyi seven TAYCAN Gökhan Kocakaya ile asla ihmale gelmez.

5.AYAK: NADİRE ilk atım. İKİZDENİZ son yarışlarında fena değildi. BLACK TEA, HAYIRLI ve TEKDAL diğer şanslılar.

6.AYAK: NATUHAY ve KIRAÇKIZ ilk bakışta öne çıkan isimler olarak görünüyorlar. Ancak ben, BETÜLEY, ARASYELİ, EDOŞKAYA ve VİVİAN isimli safkanlarında sağlam kartlarda bulunmasından yanayım.

TAHMİN 1 6-3-8-12-9 3-2 4-5-6 8-1-4-5-6 4-2-8-13-6-14