SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Barça bastırıyor City direniyor

Barça bastırıyor City direniyor

Barcelona, takımda mutsuz olduğu söylenen Manchester City'nin Arjantinli golcüsüne kancayı taktı.

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

Yeni sezonda büyük bir revizyona gitmesi beklenen Barcelona’da rota İngiltere’ye çevrildi. Manchester City’den ayrılmak istediği söylenen Sergio Aguero, Katalan ekibinin radarına girdi.

Lionel Messi ile yürütülen yeni sözleşme görüşmelerinde adı ilk kez gündeme gelen Aguero’nun da Barcelona’da oynamaya sıcak baktığı biliniyor. Arjantinli yıldızın babası geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, oğlunun Messi ile aynı takımda oynamak için her türlü fedakarlığı yapacağını açıklamıştı.

Önce Yaya Toure sonra da Aguero ile sıkıntı yaşayan Manchester City yönetimi, iki oyuncuya da konuşma yasağı getirmişti. Ancak Manchester City, Aguero’yu satmaya sıcak bakmıyor. İngiliz medyası, Aguero’nun takımdan ayrılmak istediğini kendi ağzından açıklamadığı sürece City yönetiminin gelen teklifleri kabul etmeyeceğini savunuyor.

Arjantin Milli Takımı kampında en iyi arkadaşı Messi’yi kullanarak Aguero’ya baskı yapan Barcelona’nın önümüzdeki günlerde Manchester City’nin kapısını çalması bekleniyor. Arjantinli golcü ayrılmaya karar verirse Barcelona’nın yaklaşık 60 milyon Euro’yu gözden çıkarması gerekiyor. RADAMEL FALCAO DÜNYA KUPASI’NDA YOK!

İŞTE FRANSA’NIN 23 KIŞILIK KESIN KADROSU

BREZILYA’DA PARLAMASI BEKLENEN GENÇ YILDIZLAR

DÜNYA KUPALARI’NIN UNUTULMAZ KALECILERI

RUSYA KADROSUNU BELIRLEDI

KOMPANY: DÜNYA KUPASI BEKLE BIZI…

KAMERUN KADROSUNA TÜRKIYE DAMGASI