SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor, yeni sezon hazırlıklarına 2 Temmuz’da başlayacak.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, turuncu-beyazlı takım 2 Temmuz’da Çatalan Tesisleri’nde toplanacak. Genç oyuncularla hazırlıklara başlayacak takıma 7 Temmuz’dan itibaren diğer oyuncular da katılacak.

Çatalan Tesisleri’ndeki çalışmalarını 27 Temmuz’a kadar sürdürecek olan Adana ekibi, ikinci etap için 30 Temmuz’da Bolu Termal Otel’de toplanacak. Hazırlık maçları ağırlıklı geçecek olan etap 16 Ağustos’ta sona erecek. Kafile daha sonra Adana’ya dönerek ligin başlamasını bekleyecek.

Öte yandan, U-16 milli takımda gösterdiği performansla herkesin takdirini kazanan İrfancan Eğribayat’a bir destek de öğrenim gördüğü Şehit Temel Cingöz Lisesi Müdürü İbrahim Geçioğlu’ndan geldi. Altyapı Sorumlusu Eyüp Arın ile görüşen Geçioğlu, İrfancan ile gurur duyduklarını ve başarılarının devamını diledi.

Eğribayat’ın okulda herkes tarafından sevildiğini belirten Geçioğlu, “Böyle bir öğrencimiz olduğu için çok mutluyuz. Mütevazi ve saygılı kişiliğiyle biz öğretmenleri tarafından takdir edilen bir öğrencimiz. Milli forma altında başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.