SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’in gözü İstanbul’da

G.Saray’ın kadrosunda düşünmediği tecrübeli futbolcu konusunda resmi teklif hafta içinde yapılacak. Listedeki bir diğer isim de bonservisi elinde olan Engin Baytar...

Güncellenme: 13:09, 02/06/2014
Şenol Güneş’in gözü İstanbul’da

AMKSPOR

Şenol Güneş ile resmi sözleşme imzalandıktan sonra Bursa-spor'da tek gündem transfer… Başkan Recep Bölükbaşı'nın deyimiyle, ‘Geriye kalan yüzde 50'lik işi bitirmek' için çalışmalar başladı. Güneş, stoper konusunda İstanbul'u işaret etti. Tecrübeli çalıştırıcı, Galatasaray'dan Gökhan Zan'ı istedi. Yönetim, önümüzdeki günlerde bu oyuncu için sarı-kırmızılı kulüp ile temasa geçecek. 1 yıllık sözleşmesi olmasına rağmen Cimbom'un kesin olarak göndereceği 33 yaşındaki Gökhan ile de temaslar başlayacak.

Eğer Gökhan Zan alırsa, Civelli'yle de yollar ayrılmazsa defans konusu noktalanmış olacak. Listede dikkat çeken bir diğer isim de Engin Baytar.

ENGİN DÜNDEN HAZIR

Güneş’in Trabzonspor'dan öğrencisi olan başarılı futbolcunun bonservisi elinde bulunuyor. Geçen sezonun ikinci yarısında Çaykur Rizespor'da kiralık olarak forma giyen Engin, gelmeye dünden razı.

İŞTE ŞİLİ’NİN KADROSU! VIDAL VE ALEXIS… / TIKLAYINIZ

DÜNYA KUPALARI’NIN UNUTULMAZ KALECİLERİ / TIKLAYINIZ

KOMPANY: BEKLE BİZİ DÜNYA KUPASI! / TIKLAYINIZ

LOW: MESUT DÜNYA KUPASI’NDA EN İYİ HALİNDE OLACAK / TIKLAYINIZ

BU YILDIZLAR DÜNYA KUPASI’NDA YOK! / TIKLAYINIZ

Yayınlanma Tarihi:07:32,