SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMKSPOR

Deniz Yılmaz ile büyük ölçüde anlaşan Trabzonspor, golcü harekatına devam ediyor. Mutlaka bir yerli forvet daha isteyen bordo-mavililer, Mustafa Pektemek konusunda ısrarlı. Beşiktaş'ın gelecek planları arasında yer almayan başarılı futbolcu konusunda Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu hayli istekli. 26 yaşındaki futbolcu da daha fazla oynayabileceği bir takımda görev yapmak istiyor.

Geride bıraktığımız sezon ligde 3 golü bulunan Mustafa Pektemek konusunda Trabzonspor'un en büyük kozu da Olcan Adın. Bilindiği gibi Beşiktaş Olcan'ı çok istiyor.

Mustafa Pektemek'in yanı sıra bir miktar ücretle bordo-mavili kulübün Olcan Adın'ı Beşiktaş'a verebileceği öğrenildi. Fırtına, hafta içinde önce Deniz Yılmaz ve Serdar Gürler'in transferlerini resmen açıklamayı planlıyor, ardından da Mustafa Pektemek işini kesin olarak bitirmeyi amaçlıyor.

YABANCI GOLCÜ DE GELİYOR

Fırtına, yabancı golcü transferinde ise bir süre daha bekleyecek. Alınacak isim takımını 3 kulvarda da sırtlayabilecek, hem tecrübeli hem de kalitesi tartışılmayacak bir oyuncu olacak. Bu konuda yeni hoca bekleniyor.

‘SAVAŞIYORUZ’

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Hami Mandıralı’yla beraber dün İstanbul Sultanbeyli Trabzonsporlular Derneği’nin açılışını yaptı. Burada konuşan Hacıosmanoğlu, UEFA’dan gelen yazıyı Fenerbahçe’nin basit bir uygulamaymış gibi gösterdiğini söyledi. Durumun böyle olmadığını ve ciddi bir hukuk savaşı verdiklerini belirten İbrahim Hacıosmanoğlu, UEFA’nın kısa bir süre içerisinde hak ettikleri şampiyonluğu kendilerine vererek adaleti sağlayacağını dile getirdi.

İŞTE ŞİLİ’NİN KADROSU! VIDAL VE ALEXIS… / TIKLAYINIZ

DÜNYA KUPALARI’NIN UNUTULMAZ KALECİLERİ / TIKLAYINIZ

KOMPANY: BEKLE BİZİ DÜNYA KUPASI! / TIKLAYINIZ

LOW: MESUT DÜNYA KUPASI’NDA EN İYİ HALİNDE OLACAK / TIKLAYINIZ

BU YILDIZLAR DÜNYA KUPASI’NDA YOK! / TIKLAYINIZ

Yayınlanma Tarihi:07:28,