SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mourinho’dan yıldız isme tavsiye

Real Madrid ve Barcelona tarafından da istenen oyuncuyla konuşan Mourinho, “Oralarda yedek kalırsın. Türkiye’ye git ve futbolunu oyna” tavsiyesini yaptı.

Güncellenme: 13:10, 02/06/2014
Mourinho’dan yıldız isme tavsiye

Milliyet’in haberine göre; Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 5 günlük İngiltere çıkarmasının ardından yurda döndü. Demba Ba ve diğer transferler konusundaki görüşmeleri yönetim kurulunda arkadaşlarıyla paylaşacak olan Orman'ın Demba Ba'yı Chelsea'den kiralık istediği ortaya çıktı.

Golcü sıkıntısını gidermek için kolları sıvayan Başkan Orman, Chelsea CEO'su Ron Gourlay ile görüştü. Orman, mavi-beyazlılarda bekleneni veremeyen ve sürekli yedek kalan Senegalli oyuncu için 800 bin euro kiralama bedeli teklif etti. Ancak Real Madrid ve Barcelona'nın da oyuncuyu transfer etmek istemesi, oyuncunun kafasını karıştırdı. Demba Ba bu konuyu Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho ile paylaşarak yardım istedi. Mourinho'nun, “Real ve Barça'da yedek kalırsın, Türkiye'ye git ve futbolunu oyna. Müslüman bir ülkeye gitmen senin için de iyi olur” dediği öğrenildi.

İŞTE ŞİLİ’NİN KADROSU! VIDAL VE ALEXIS… / TIKLAYINIZ

DÜNYA KUPALARI’NIN UNUTULMAZ KALECİLERİ / TIKLAYINIZ

KOMPANY: BEKLE BİZİ DÜNYA KUPASI! / TIKLAYINIZ

LOW: MESUT DÜNYA KUPASI’NDA EN İYİ HALİNDE OLACAK / TIKLAYINIZ

BU YILDIZLAR DÜNYA KUPASI’NDA YOK! / TIKLAYINIZ

 

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:09:39,