SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Aziz Yıldırım’ın gizli planı!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, hem transfer hem Caner-Salih görüşmelerini herkesten gizli tek başına yürütüyor.

Güncellenme: 13:05, 02/06/2014
İşte Aziz Yıldırım’ın gizli planı!

Ceza evine girdi, girecek derken şampiyonluk kupasını kaldırıp derin bir ‘oh' çeken F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sazı eline aldı.. Yorucu sezonun mutlu sonla bitmesiyle birlikte başkanlık koltuğunun tüm yetkilerini kullanmaya başlayan Yıldırım, işine kimseyi de karıştırmıyor.

 

 

Kutlamalardaki ‘Alex' tezahüratıyla çılgına dönüp, transfer için düğmeye basan Aziz Başkan, yıllardır hayâlini kurduğu Diego Ribas'ı sessiz sedasız imza aşamasına getirmişti. Brezilyalı yıldızla olan pazarlıklar 1 hafta kadar sürse de bu zaman zarfında karda yürüyüp izini belli etmeyen başkanın, Sambacı'yı ikna ettiğini yönetici arkadaşları bile KAP'a yapılan açıklamada öğrendi.

YANAL'IN LİSTESİ İKİNCİ PLANDA

Aziz Yıldırım, transfer görüşmelerinin yanı sıra takımda kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmayan Caner Erkin ve Salih Uçan konusunda da ser verip sır vermiyor. Yetenekli oyuncuların menajerleriyle kapalı kapılar ardında tek başına görüşen başkan sadece sarı-lacivertli kulübün CEO'su Hasan Hakkı Yılmaz'la mali tablolarla ilgili fikir alışverişi yapıyor ve ödeme planını belirliyor.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın da geçtiğimiz günlerde uzatılan sözleşmesi tamamen Aziz Yıldırım'ın inisiyatifinde gerçekleşti. Şampiyon hocanın kontratını 2 yıllık olması gerektiği yönünde mesai arkadaşlarıyla beyin fırtınası yapsa da Yanal'a verecek parayı tek başına belirledi. Bu arada başkan, Yanal'ın hazırladığı 3 kişilik transfer dosyasını ise şimdilik 2. plana atmış gibi görünüyor. Deneyimli teknik adamın listesindeki isimlerin hiçbiriyle temasa geçmeyen F.Bahçe'nin 1 numarası, transfer harekatına Yanal'ın isteği isimler üzerinden mi devam edecek, yoksa kafasındaki futbolculara mı yönelecek onu ilerleyen günlerde göreceğiz.

Vatan

İŞTE ŞİLİ’NİN KADROSU! VIDAL VE ALEXIS… / TIKLAYINIZ

DÜNYA KUPALARI’NIN UNUTULMAZ KALECİLERİ / TIKLAYINIZ

KOMPANY: BEKLE BİZİ DÜNYA KUPASI! / TIKLAYINIZ

LOW: MESUT DÜNYA KUPASI’NDA EN İYİ HALİNDE OLACAK / TIKLAYINIZ

BU YILDIZLAR DÜNYA KUPASI’NDA YOK! / TIKLAYINIZ

Yayınlanma Tarihi:10:05,