SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İki dünya yıldızıyla masaya oturdu

Ronaldinho’nun ağabeyi Roberto Assis, Brezilya’da bulunan Önder Özen’e “Görüşelim” diye haber gönderdi. Özen, Kaka’nın menajeri ile de masaya oturdu.

Güncellenme: 07:24, 02/06/2014
İki dünya yıldızıyla masaya oturdu

Ersoy ÖZDEM / AMKSPOR

Yeni sezonda bir süper yıldız transfer etmek isteyen Beşiktaş büyük ses getirecek iki önemli ismi gündemine aldı. Devre arasında transferi son anda yatan Ronaldinho ve Milan'dan ayrılması gündemde olan Kaka siyah-beyazlıların radarına girdi.

Futbolcu izlemek için bir süredir Brezilya'da bulunan futbol direktörü Önder Özen iki süper starın menajerleri ile görüştü. Ronaldinho'nun abisi ve menajeri olan Roberto Assis, Özen'in Brezilya'ya gittiğini duyunca kendisine haber göndererek yeni bir görüşme talep etti. Tecrübeli futbol adamı ise Ronaldinho'nun geçen sezon düşünüldüğünü ve yeni sezon için Bilic'ten görüş alması gerektiğini ifade etti. Yarın İstanbul'a dönmesi beklenen Özen, Hırvat hoca ve yönetimden olumlu yanıt alırsa Assis ile görüşecek.

USTA RAPOR SUNACAK

Önder Özen'in Brezilya'da temas kurduğu bir diğer isim ise Kaka… Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, mayıs ayı ortasında Kaka'nın Türk menajeri ile görüşmüştü. Bu görüşmenin ardından Özen de Kaka'nın Brezilyalı temsilcisi ile masaya oturdu. Önder Özen ve beraberindeki idari direktör Semih Usta, sambacı yıldızın menajeriyle fikir alışverişinde bulundu. Usta, bu görüşmeyle ilgili hazırladığı raporu yönetime sunacak ve bu transferde rota belli olacak.