SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
F.Bahçe – GFB gerilimi artarak sürüyor!

F.Bahçe – GFB gerilimi artarak sürüyor!

Fenerbahçe Spor Kulübü'nde Genç Fenerbahçeliler adlı taraftar grubuna karşı atak devam ediyor.

Fenerba kendine devredilen Genç Fenerbahçeliler ve GFB isim hakları konusunda bir hamlede daha bulunarak GFB’nin sosyal medya erişimini kapattı.

Genç Fenerbahçeliler de  resmi internet sitelerinden konuyla ilgili bir açıklama yaptı. İşte o sert açıklama…

“Yıllar önce kendi isteğimizle grubumuzun logo ve isim haklarını vermiş olduğumuz Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi’nin yapmış olduğu başvuru üzerine Facebook sayfamızın kapatılması için tarafımıza bilgilendirme yazısı ulaşmıştır. Sayfamızın tekrar kullanıma açılması için ”Gayriresmi” (resmi olmayan) ibaresinin yer alması gerektiği belirtilmiş, paylaşımlarımıza bu şekilde devam etmemiz ve GFB logosunun kullanıldığı takdirde sayfamızın tamamen yayından kaldırılacağı tarafımıza iletmiştir.

Genç Fenerbahçeliler grubu, 10 yılı aşkın süredir binlerce üyesiyle birlikte Fenerbahçemizi desteklemek üzere tribünlerdeki yerini almıştır. Bundan sonraki dönemlerde de Fenerbahçe ile varolmaya devam edecek ve her zaman tribünlerdeki yerini alacaktır inşallah.

Genç Fenerbahçeliler grubunu; sanal platformlardaki hesaplarını kapatarak bitirebileceğini sananlar, yarın Fenerbahçe Arena ve gelecekte Fenerbahçe armasının olduğu her yerde GFB üyelerini tribünlerde görecekler.

Mücadelemiz; sanal platformlarda değil, Şanlı Fenerbahçe bayrağının dalgalandığı tribünlerde sonsuza dek sürecektir. Yarın Fenerbahçemize layık olduğu desteği vermek için bütün GFB üyelerini Fenerbahçe Arena’ya bekliyoruz.