SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünyaya ‘ret’ F.Bahçe’ye ‘evet’

Fenerbahçe’nin flaş transferi, Katar ve Çin’den gelen astronomik ücretleri geri çevirdi. Sambacı Ersun Yanal ile yapılan görüşme sonrası karar verdi.

Güncellenme: 13:09, 02/06/2014
Dünyaya ‘ret’ F.Bahçe’ye ‘evet’

İrfan YİRMİBEŞ / AMKSPOR

Resmi sözleşme imzalamak için gün sayan Fenerbahçe'nin Brezilyalı transferi Diego Ribas, sarı-lacivertli takım ile anlaşmadan önce Çin ve Katar'dan gelen astronomik teklifleri elinin tersiyle geri çevirdi. Yıldız futbolcu Avrupa'da oynamak uğruna Al Rayyan ile Pekin Guaon kulübünün teklifini kabul etmedi.

YILLIK 6.5 MİLYON EURO!

Atletico Madrid'den ayrılma kararı aldıktan sonra menajeri aracılığı ile bir çok teklif alan Diego Ribas'a Katar'dan yıllık 6.5 milyon Euro, Çin'den de 5 milyon Euro teklif ettiler. Al Rayyan ile Pekin Guaon ayrıca sözleşmesi elinde olduğu için sambacıya ekstradan 3 milyon Euro da imza parası önerdi.

BEŞİKTAŞ’I DA İSTEMEDİ

Diego, Beşiktaş'ın da içinde bulunduğu bir çok Avrupa kulübü arasında en cazip teklifi yapan F.Bahçe'yi seçti. Transfer öncesinde Ersun Yanal'ın da Brezilyalı oyuncu ile görüştüğü ve sarı-lacivertli takımın oyun sistemiyle, hedeflerini anlatarak ikna ettiği öğrenildi.

İŞTE ŞİLİ’NİN KADROSU! VIDAL VE ALEXIS… / TIKLAYINIZ

DÜNYA KUPALARI’NIN UNUTULMAZ KALECİLERİ / TIKLAYINIZ

KOMPANY: BEKLE BİZİ DÜNYA KUPASI! / TIKLAYINIZ

LOW: MESUT DÜNYA KUPASI’NDA EN İYİ HALİNDE OLACAK / TIKLAYINIZ

BU YILDIZLAR DÜNYA KUPASI’NDA YOK! / TIKLAYINIZ

Yayınlanma Tarihi:08:09,