SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: FLAYING GIRL 1500 çimde 4 boy farkla kazandığı koşu ile oldukça iyi bir yarış çıkardı. ÇARÇIRA, GREEN ALLEY, BLACHERNAE, ONYIL ve SECRET STORY rakipleridir.

2.AYAK: Son yarışını çim pistte yarım boyla kaybedip ikinci kalan BALIKESİRLİ cumartesi sabahı yaptığı sprintinde de mükemmel göründü. Formda tay Deniz Yıldız ile günün ilk bankosudur.

3.AYAK: İstanbul'da koştuğu son yarışını kazanan kaliteli tay KULOĞLU bu koşuyu tercihledi. Bursa'da hazırlıklarını sürdüren tay zayıf grupta kazanmaya çok yakın..

4.AYAK: Zor bir koşu olacak. Hazır kıta FENERLİCAN bu grupta ilk şanslı safkan. Ancak bana göre bu atın uzun mesafesi biraz eksik. RAZYANA İzmir'deki son 3 yarışından birinci ayrıldı ve formu şahane. UÇARER, BAHTIŞAHANE, GENÇTAY ve İDİL SULTAN isimli safkanlar daha sonra değerlendirilmelidir.

5.AYAK: İPEK SU iyi yarış hazırlıkları ile dikkat çekti. LADY DORA, MY KONOS, RAZİYE ANA, ART DÜŞES ve SPRING BREEZE bu koşuda zirveyi zorlayacak taylardır.

6.AYAK: UÇKAYA iyi form durumu ile favorim. ALARAP uzun mesafeyi seven bir isim. AKBARAN galobunda süperdi. İLKAYHAN, KHAAN ve YİĞİTASLAN çok at düşünenlere önereceğim isimler.

TAHMİN 1-6-7-5-4-2 3 6 1-2-4-5-6-7 3-4-5-7-2-8 10-1-8-9-14-15