SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirli tek olur

Çok iyi bir kan hattından gelen ve hayatının ilk 3 startında sergilediği performansıyla dikkatleri üzerine çeken Balıkerli, bu yarışa sağlam hazırlıklarla girecek. Başarılı tayın Maiden’a veda etmesini bekliyorum.

Güncellenme: 08:59, 02/06/2014
Balıkesirli tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Zorlanmadan kazandığı son yarışı ardından formunu devam ettiren FLAYING GIRL yine çok şanslı. ÇARÇI-RA'dan iyi bir yarış gelecek. ONYIL da kuponlarda bulunmalı.

2.AYAK: Oldukça kaliteli bir orijinalitesi bulunan ve bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında son derece başarılı görünen BALIKERLİ'nin, fotoyu önde geçip Maiden'dan çıkmasını bekliyorum.

3.AYAK: KULOĞLU bilinen kalitesiyle kazanmaya yakın. Kuponunu büyütmek istemeyenler bu safkan tek yazabilirler. Son yarışını mükemmel kazanan GUNPOWER tek rakibidir.

4.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan FENERLİCAN sıkletine rağmen en şanslı isimdir. BAHTIŞAHANE bu safkanın en yakın takipçisi olacaktır. GENÇTAY, RAZYANA ve SEVİMLİ daha sonraki ihtimaller.

5.AYAK: Çalışmalarında ilgi çeken LADY DORA, SPRING BREEZE, İPEK SU, MY KONOS ve RAZİYE ANA bu koşuda sırasıyla şans vereceğim isimler.

6.AYAK: Yakın güçteki isimlerin zorlu mücadelesine tanık olacağız. ALARAP ilk atım. KANDEMİR'den etkili yarış gelebilir. YÖRÜK EFE, YİĞİTASLAN, İLKAYHAN, SIRKAYA ve UÇKAYA kuponlarda olmalı. ÇETİNYÜREK ve POWER'a dikkat. Bol şanslar.

TAHMİN 1-6-4 3 6-4 1-5-6-2-3 4-8-3-5-7 1-7-5-15-9-2-10-6-4