SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal’dan ‘görevi bırakma’ açıklaması

Galatasaray Lisesi'nin Geleneksel Pilav Günü, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal görevi bırakacağının sinyalini vermesi sorulması üzerine açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 14:51, 01/06/2014
Aysal’dan ‘görevi bırakma’ açıklaması

Geleneksel Pilav Tören sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, tek vücut olduklarını ve gücü buradan aldıklarını söyledi.

Pilav günlerinin Galatasaray’daki kardeşliğin, dostluğun ve devamlılığın en açık göstergesi olduğunu vurgulayan Aysal, “Bu manzara da bunu temsil ediyor. Biz tek vücuduz, gücümüz buradan geliyor. Gücümüzü böldüğümüzde kaybederiz. Bunun farkındayız” dedi.

 

Daha önce 2016’da başkanlığı bırakacağı yönündeki açıklamasının hatırlatılması üzerine Ünal Aysal, şunları söyledi:

“Süreklilik çok önemli. Her branşta önemli. Yalnız sporda değil, iş ve özel hayatta da önemli. Gerekli yatırımları zamanında yapmamız gerekiyor. Galatasaray’ın sürekliliği, gelen nesillerin diğerlerinin yerini alabilmesinden kaynaklanıyor. Güç kaybettiğimden değil, gençlerin biraz daha yorulan ekibin yerini alması ve Galatasaray’ın en yüksek düzeyde bunu yansıtması şeklinde düşüncem. Herkesin zamanı gelince yerini daha güçlü ve direnci sağlam kişilere devretmesi, görevin en önemli unsurudur. Değişen bir şey yok.”

AKAMINKO DÜNYA KUPASI’NDA YOK HIRVATISTAN’IN KESIN KADROSU AÇIKLANDI

SUAREZ KESIN KADROYA ALINDI

CRISTIAN RODRIGUEZ: RONALDO VE MESSI, SUAREZ’DEN IYI DEĞIL

İTALYA’DA RICCARDO MONTOLIVO ŞOKU! DÜNYA KUPASI’NDA YOK…

SNEIJDER VE KUYT’A MÜJDE

DÜNYA KUPASI’NA ÖZEL FORMALAR

FRANCK RIBERY’DE SORUN YOK

İŞTE İSPANYA’NIN KADROSU! DIEGO COSTA…

Yayınlanma Tarihi:14:45,