SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kum pistte My Dear Son geçilmez

Kum pistte My Dear Son geçilmez

İstanbul sentetik kumda 5 yarış kazanmış olan My Dear Son son iki çim yarışından sonra tekrar kumda start alacak. Mükemmel hazırlıkları olan kumcu safkan kuponlara tek yazılmalıdır.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: İç sahada yaptığı işlerinde ilgi çeken BEKMEZHAN koşunun önde gelen tayıdır. KAFKASPRENSİ Cuma sabahı yaptığı sprintinde iyi göründü. ŞAFAK VAKTİ ve AKSİ KARDEŞ koşuda birincilik şansı vereceğim diğer taylar.

2.AYAK: Bu yarışa ekürisi DAMLATAŞ ile birlikte katılacak olan ÇAKICI EFE müsait grupta en şanslı safkan olacak. Cuma sabahı iç sahada yaptığı 800'lük galobu çok iyi olan MERCANLI ekürilerin en yakın rakibidir. Bir yarış gördükten sonra idmanlarında çok değişen GEÇİLMEZ Selim Kaya ile mutlak yazılmalıdır.

3.AYAK: Zor bir koşu. KARAGÜZEL, DİLEKKAYA, EKOBEY, AYGÖK, YİĞİT HORSE ve KORKUT CEYLANI karışık gördüğüm koşuda sırası ile şans vereceğim safkanlar.

4.AYAK: Son iki yarışını çim pistte koşan MY DEAR SON bu kez dört dörtlük koştuğu kum piste çıkıyor. Bu yarışa çok iyi hazırlanan kalite tay Karataş ile günün en sağlam bankosudur.

5.AYAK: Ankara yarışını ölçü almadığım OBIWAN İstanbul'da bu yarışa çok iyi hazırlandı. Form durumu iyi olan MY NUMBER ONE ve çimi ve kısa mesafeyi seven TAPIT GIRL rakip olarak gördüğüm isimler.

6.AYAK: Son iki yarışını uzun mesafede koşan ve iyi görünen KIRBY DRIVE ilk şanslı tay. ONDÖRTBAHAR son yarışı ile dikkate alınmamalı. Tayın hazırlıkları iyi. DANCO, BABA ADEM, GECE RÜZGARI ve BEAUGAZON sırası ile şans vereceğim diğer taylardır.

TAHMİN 3-5-9-1 4-7-6 8-7-1-2-6-5 5 4-1-8 4-3-6-7-8-2