SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kısa mesafede Küçük Matra kazanır

Ankara çiminde koştuğu son yarışında ikinci kalırken formunu yine gösteren KÜÇÜK MATRA seri stili ile sevdiği kısa mesafede starttan çıktığı gibi bu yarışı kazanır.

Güncellenme: 13:45, 01/06/2014
Kısa mesafede Küçük Matra kazanır

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Yarış galobunda ekibimizin çok ilgisini çeken DALDAGÜL koşunun en şanslı safkanı. Cuma sabahı yaptığı galobunda iyi görünen AĞABİŞKEK en yakın rakiptir. Son yarışlarını iyi koşan FIRTINAHAN ağır kilosuna rağmen sağlam kartlarda bulunmalı.

2.AYAK: Bu maiden koşuda her şey olabilir. DOMİNA, HATEY, KIR HALİME, YAPRAK GÜLÜ, BABA RECEP ve ALTIN BABA benim önereceğim taylar.

3.AYAK: Kum ve çim pistte iyi koşular çıkarmış olan KING JENYA süren form durumu ile en şanslı safkandır. KANDURBEY tabela içinde bitirdiği koşuları ile ışık verdi. Kum pistte iyi koşular çıkarmış olan MISTIKHAN sevdiği pistte bir diğer şanslı safkan.

4.AYAK: Ankara çiminde koştuğu son yarışında ikinci kalırken formunu yine gösteren KÜÇÜK MATRA seri stili ile sevdiği kısa mesafede starttan çıktığı gibi bu yarışı kazanır.

5.AYAK: URFALI DEVRAN iyi hazırlıkları ile favorim. DEMİRİLGİ son iki yarışında oldukça iyiydi. HALİL DAYI ilk startında tabelada kalırken yakın bitirdiği koşu ile dikkat çekti. YEKTANEM ve OVA GÜLÜ çok at yazanlar için cazip isimler.

6.AYAK: PERİKAYA 1300 metre çim pistte kazandığı koşu ile formunu bir kez daha kanıtladı. HUYSUZ için mesafe ideal. TOMURCUKHAN, HAVİN ve KIŞGÜLÜ koşuda zirveyi zorlamalarını beklediğim diğer isimler.

TAHMİN 6-10-4 9-10-12-15-2-1 6-3-2 2 8-11-5-15-13 4-2-11-12-15