SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eski formuyla My Number One

Titiz çalışmalarıyla etkili formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiren My Number One, dişine göre rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Safkanın yatkın olduğu pist ve mesafede fotoyu önde geçmesini bekliyorum

Güncellenme: 13:32, 01/06/2014
Eski formuyla My Number One

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İdmanlarında sergiledikleri formlarıyla göz dolduran BEKMEZHAN ve KAFKASPRENSİ yarışın önde gelen isimleridir. Yeterli kondisyona sahip görünen ŞAFAKVAKTİ, AŞUKOĞLU ve ALANZA rakipleridir.

2.AYAK: Hızlandırdığı çalışmalarıyla çok daha iyi duruma gelen MERCANLI ve bu yarışa çok iyi hazırlıklarla girecek olan GEÇİLMEZ koşunun en iddialı isimleridir. ERCÜMENT ve ÇAKICIEFE geniş kuponlarda bulunmalı.

3.AYAK: Bu yarışa hedeflenen AYGÖK ilk atım. En yakın takipçisinin YENİ BEN olmasını bekliyorum. DİLEKKAYA, EKOBEY ve KARAGÜZEL daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Form durumlarını çok beğenip birbirine hayli yakın bulduğum MY DEAR SON, ES ES RUNNER ve LION KING üçlüsü arasındaki mücadelede en az hata yapan safkanın kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Kusursuz formunu düzenli idmanlarıyla koruyan MY NUMBER ONE, dişine göre rakipleri yanında ağır basıyor. Safkanın sevdiği pist ve mesafede kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Yakın güçlerin mücadelesine tanıklık edeceğimiz bu ayağa fazla at yazılmasında fayda görüyorum. Benim sizlere önerim; 7-4-2-8-6-3 ve 1 numaralı tayları sırasıyla değerlendirmenizi öneriyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 3-5-9-2-10 7-6-5-4 2-4-7-1-8 5-3-4 1 7-4-2-8-6-3-1

Yayınlanma Tarihi:13:30,