SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Danco kazanabilir

Danco kazanabilir

Form durumunu çok beğendiğim Danco’nun usta jokeyiyle kazanmasını bekliyorum.

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: İlk kez koşacak tayların içinde hazırlıkları oldukça dikkat çekici olan BEKMEZHAN, KAFKAS PRENSİ, ŞAFAK VAKTİ ve AŞUKOĞLU bu ayak için yeterli görünüyor.

2.AYAK: İstikrarsız safkanların mücadelesinde DAMLATAŞ, ERCÜMENT, GEÇİLMEZ ve MERCANLI arasında geçmesini beklediğim mücadele, büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

3.AYAK: Denk güçlerin mücadelesi olmasını beklediğim üçüncü ayakta DİLEKKAYA ve KARAGÜZEL altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. AYGÖK, BOLKARKIZI, YİĞİT HORSE ve EKOBEY yarışın diğer şanslı safkanlarıdır.

4.AYAK: Günün en zevkli yarışında AYKAL ve MY DEAR SON rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar LION KING, BEYAZ BULUT ve ES ES RUNNER'i ihmal etmesinler.

5.AYAK: Süper formu devam eden MY NUMBER ONE kazanmaya oldukça yakın görünüyor. Son yarışında sert rakiplerden etkilenen ÇAYKAŞI bu kez uygun grupta en sert rakiptir.

6.AYAK: Grubun şu an için en fazla dikkat çeken ismi DANCO fazlası ile ön plana çıkıyor. Küçük altılı oynayanlar bu ismi tek yazabilir. Zaman zaman ters yarışlar sergileyen ONDÖRTBAHAR günün sürprizini gerçekleştirebilir.

TAHMİN 3-5-9-2 3-5-6-7 7-8-2-3-6-1 1-5-4-2-3 1-3 6-3