SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Toplam 1900 dakika forma giydi…

1 yılda sadece 1900 dakika forma giymesine rağmen Salih'in değeri 10.5 milyon Euro (30 milyon TL) arttı. Bu da yetmedi. Fenerbahçe Roma'dan 3 milyon Euro fazlasını istiyor.

Güncellenme: 11:59, 31/05/2014
Toplam 1900 dakika forma giydi…

İtalyan devi Roma’nın kadrosuna katmak için yoğun çaba sarfettiği ve Fenerbahçe yönetiminden resmen istediği Salih Uçan için kıran kırana pazarlık devam ediyor.

2 yıl önce Bucaspor’dan Fenerbahçe’ye 1.5 milyon Euro karşılığında transfer edilen Salih Uçan 2 yıl içinde toplam 1900 dakika forma giydi. Hatta geçen sezon önceki sezondan da daha az forma şansı buldu. Buna rağmen kalitesini ispatlamayı başaran Salih Uçan için Roma kulübü, Fenerbahçe’ye tam 12 milyon Euro bonservis bedeli ödemeyi teklif etti. Böylece Salih Uçan’ın değeri oynadığı süreye rağmen 10.5 milyon Euro (Yaklaşık 30 milyon TL) artmış oldu. Ancak bu müthiş değer artışı Fenerbahçe için yeterli olmadı. Başkan Aziz Yıldırım, Salih Uçan için 15 milyon Euro’da ısrar ediyor.

ERSUN YANAL ŞARTLI VİZE VERMİŞTİ

SALİH Uçan’ın Roma’nın bu teklifine sıcak baktığı yurt dışında forma giymeyi arzulamasına rağmen Fenerbahçe yönetiminin vereceği karara saygı duyacağını belirtmişti. Teknik direktör Ersun Yanal da Sarı-Lacivertli yönetime verdiği raporda Salih’in takımda kalmasını istediği ancak kulübün menfaatlerine olabilecek bir teklif geldiğinde satışına izin verilebileciğini yazmıştı. Salih’in gelecek sezon hangi takımda forma giyeceği önümüzdeki birkaç günde kesinlik kazanacak

MESAiYE DEVAM

SALİH Uçan, sezon bitmiş olmasına rağmen samandıra’da teknik patron Ersun Yanal’ın kendisine verdiği programı uyguluyor.

Milliyet

HODGSON: KARIYERIMIN ZIRVESI OLACAK! MESSI: MARADONA’YI KISKANIYORUM DEL BOSQUE COSTA’DAN UMUTLU

CRISTIANO RONALDO’DAN KÖTÜ HABER VAR

MESSI, RONALDO VE FALCAO DÜNYAYI SAVUNUYOR: OYUN BAŞLASIN 

MARCELO’YA GÖRE EN IYI HALA İSPANYA

KUYT 2010’UN ACISINI ÇIKARMAK ISTIYOR

BU POZISYONDA ŞIKE MI VAR?

LUCIO 2002 DÜNYA KUPASI’NDAN BAHSEDIYOR FALCAO’NUN DURUMU HALA BELIRSIZ

ROSSI KARIYERINI KURTARAN DÜNYA KUPASI’NI ANIYOR

Yayınlanma Tarihi:11:43,