SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hacıosmanoğlu: Kupamız Başbakan’da

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu bordo-mavili kulübün 32. Olağan Genel Divan Kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 17:49, 31/05/2014
Hacıosmanoğlu: Kupamız Başbakan’da

Başkan Hacıosmanoğlu’nun açıklamasından öne çıkanlar şöyle:

“Yaptığım yanlışları yaptım diyebilecek bir adamım. Geçmişe gitsek 1 yıl önce yaptıklarımın %50’sini yapmazdım. 48 Yaşındayım son bir senede verdiğim mücadeleyi hayatımın belirli döneminde versem Türkiye’nin en zengini olurdum.

Hayrettin Bey artniyetli konuşuyor. Kim Trabzonspor’a hakkı olmayan parayı yazdırdıysa şerefsizin önde gidenidir. Bu İbrahim Hacıosmanoğlu Sadri Şener meselesi değildir. Bağımsız denetçilere denetlettirdik. Burada bir yanlış varsa bunun hesabını soracağız. Bundan Trabzonspor camiası zarar görmez. Denetim raporları doğrultusundaki bulguları da adli makamlara iletmek zorundayız.”

“FEDERASYON KALMAYACAK. KUPAMIZ BAŞBAKAN’DA”

Faruk Özak şu an fellik fellik Yargıtay’dan karar çıksın diye dolaşıyor. Faruk Özak da bu. Ben saygı duymuyorum. Bu kulüpteki olumsuzlukların sorumlusu Faruk Özak’tır. Adını anmak istemediğim yöneticilerin camialarından benim sizden daha çok dostum daha çok akrabam var.

Önümüzdeki sezon oluşacak yeni federasyonda Trabzonspor’un nasıl Anadolu kulüpleriyle dost olacağını göreceksiniz. Bunu da söyleyeyim federasyon seneye kalmayacak. Evet, kupa Başbakan’da. Trabzonspor camiası hakkı kimdeyse almalıdır.

“YAZI F.BAHÇE’YE GELMEDİ. TFF’DEN SAVUNMA İSTENDİ”

“Bugün Avrupa’nın en büyük avukatıyla çalışıyoruz. Fener ve Beşiktaş’ın davasını kabul etmeyip bizimkini etti. Avukatla sözleşmemiz sonuç odaklı 400 bin Euro karşılığındadır. Dün gelen yazı Fenerbahçe kulübüne gelmedi. UEFA Disiplin Komitesine TFF’den savunma istemek üzere sevk etti. Bu ilk hamlemizdir. Sonucunu göreceğiz. Yeniden yargılamayı gerektirecek maddeler belli ve şu anda bunların hiçbiri yok”

Trabzonajans

 

HODGSON: KARIYERIMIN ZIRVESI OLACAK! MESSI: MARADONA’YI KISKANIYORUM DEL BOSQUE COSTA’DAN UMUTLU

CRISTIANO RONALDO’DAN KÖTÜ HABER VAR

MESSI, RONALDO VE FALCAO DÜNYAYI SAVUNUYOR: OYUN BAŞLASIN 

MARCELO’YA GÖRE EN IYI HALA İSPANYA

KUYT 2010’UN ACISINI ÇIKARMAK ISTIYOR

BU POZISYONDA ŞIKE MI VAR?

LUCIO 2002 DÜNYA KUPASI’NDAN BAHSEDIYOR FALCAO’NUN DURUMU HALA BELIRSIZ

ROSSI KARIYERINI KURTARAN DÜNYA KUPASI’NI ANIYOR

Yayınlanma Tarihi:14:51,