SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Bursa Büyükşehir Belediyespor’un antrenörü Emin İmen, “Yeni sezonda, daha iyi oynayan, başarıya yönelik mücadele eden bir takım olarak geçtiğimiz iki sezonun başarısından daha da fazla bir başarı için mücadele edeceğiz” dedi.

İmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2014-2015 sezonunda ligde ilk 4 takım arasında yer almayı ve Avrupa Kupası’nda final oynamayı hedeflediklerini söyledi.

Gelecek sezona iddialı hazırlandıklarını belirten İmen, şöyle konuştu:

“Mücadele ettiğimiz iki yılda, hedeflediğimizin üstünde bir performans gösterdik. Bizim için ‘Ligde kalamaz’ diyenler, şimdi daha farklı düşünce içindedir. Hedefleri olan, mücadele eden bir ekip olduk. Yeni sezonda, daha iyi oynayan, başarıya yönelik mücadele eden bir takım olarak geçtiğimiz iki sezonun başarısından daha da fazla bir başarı için mücadele edeceğiz. Geçtiğimiz sezon forma giyen oyuncularımızdan yeni sezonda da forma giyecek oyuncular var. Yeni transferlerimiz de takıma katkı sağlayacak güçte.”

Sezonun zor geçeceğini ve kendilerini heyecanlı maçların beklediğini vurgulayan İmen, sporseverlere takıma destek çağrısında bulundu.

İmen, sezon hazırlıklarına kulüp tesislerinde ağustos ayında başlayacakları bilgisini vererek, “Yurt dışında iki hazırlık kampı ve maçlarımız olacak” ifadesini kullandı.