SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mourinho inadı

Mourinho inadı

Atletico Madrid'in yıldızını transfer etmek isteyen Mourinho, hayır cevabını kabul etmiyor.

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

Yeni sezonun transfer çalışmalarına başlayan Chelsea’nin Menajeri Jose Mourinho, Atletico Madrid’in yıldızlarına kanca taktı.

Ashley Cole’un takımdan ayrılmasının ardından sol bek arayışına başlayan Mourinho, Arda Turan’ın takım arkadaşı Filipe Luis’i listenin başına aldı. Atletico Madrid’de oldukça iyi bir sezon geçiren Luis’in menajeri Garcia Quilon da transferi doğruladı. İspanyol AS gazetesine konuşan Quilon, Mourinho’nun Brezilyalı yıldızı çok istediğini açıkladı.

Chelsea’nin Atletico Madrid’e ilk teklifi yaptığını doğrulayan Quilon “Ancak Atletico Madrid teklifi reddetti. Takımın iskeletini bozmak istemiyorlar. Ancak futbolda kesin yargılara varmak yanlış olur. Mourinho’nun kolay kolay vazgeçeceğini sanmıyorum. Yeni bir teklif sunmaya hazırlanıyor. İlerleyen zamanlarda neler olacak göreceğiz. Sadece Atletico Madrid’in şimdiki düşüncesinin hiçbir futbolcuyu satmamak olduğunu söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

Sol bek dışında bir de dünya çapında forvet transfer etmek isteyen Mourinho, bu bölge için de yine Atletico Madrid’de forma giyen Diego Costa’yı düşünüyor.