SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İki G.Saraylı yöneticiden şikayetçi oldu

İki G.Saraylı yöneticiden şikayetçi oldu

F.Bahçe ile G.Saray kadın basketbol takımları arasında oynanan maçta yaşanan olayların ardından, sarı-lacivertli kulübün yöneticisi Mahmut Uslu, Ünal Aysal ve Lütfi Arıboğan'dan da şikayetçi oldu.

Galatasaray- Fenerbahçe kadın basketbol takımları arasında oynanan karşılaşmada bir taraftarın yumruklu saldırısına uğrayan Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun, olaydan sorumlu tuttuğu Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'dan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Olayın ardından polise ifade veren Uslu, kendisine yönelik bu saldırının planlı olduğunu iddia ederek, “Bana yönelik bu saldırının Galatasaray Spor Kulübü yöneticileri tarafından organize edildiğini düşünüyorum. Talimatlara uymayarak bize seyircilerin arasında yer verdiler” dedi. Mahmut Uslu, polise verdiği ifadesinde olayların Galatasaray Başkanı Ünal Aysal tarafından provake edildiğini de ileri sürdü.

Uslu, “Bana saldırıyı gerçekleştiren Jerfi Tarık Fıratlı'dan, olayları provake eden Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'dan, CEO Lütfü Arıboğan ve Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerinden davacı ve şikayetçiyim” ifadelerini kullandı.

HODGSON: KARIYERIMIN ZIRVESI OLACAK! MESSI: MARADONA’YI KISKANIYORUM DEL BOSQUE COSTA’DAN UMUTLU

CRISTIANO RONALDO’DAN KÖTÜ HABER VAR

MESSI, RONALDO VE FALCAO DÜNYAYI SAVUNUYOR: OYUN BAŞLASIN 

MARCELO’YA GÖRE EN IYI HALA İSPANYA

KUYT 2010’UN ACISINI ÇIKARMAK ISTIYOR

BU POZISYONDA ŞIKE MI VAR?

LUCIO 2002 DÜNYA KUPASI’NDAN BAHSEDIYOR FALCAO’NUN DURUMU HALA BELIRSIZ

ROSSI KARIYERINI KURTARAN DÜNYA KUPASI’NI ANIYOR