SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gümbürgümbür formunun zirvesinde

Titiz çalışmalarıyla zirvede olan formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiren Gümbürgümbür, bu yarış için gerçekleştirdiği hazırlıklarında da tam not aldı. Uygun grupta start alan safkanın seriye devam etmesini bekliyorum.

Güncellenme: 08:39, 30/05/2014
Gümbürgümbür formunun zirvesinde

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden formda ŞEKER AĞA öncelikli isimdir. LADY SMITH ve DOĞUNUN REİSİ en sert rakipleridir. MÜDÜR ve MY DAUGHTER de kollanmalı.

2.AYAK: Formunun zirvesindeki SABRET ve hazır kıta KIZÇEM başta olmak üzere; RALEYKA, MELROSA, MYSTICAL LADY ve WINNER SIRCLE sırasıyla değerlendirilmeli.

3.AYAK: Bu yarışa hedeflenen ERSANAĞA ilk atım. Fit durumdaki HALİSBEY ve son yarışı ölçü olmayan KURTÇABEY hata affetmez. DEMİR REİS ve FÜZE ise göz önünde bulundurulmalı.

4.AYAK: Bu pistin başarılı isimlerinden olan ve start aldığı bu rakiplerinden form olarak bir adım daha önde görünen GÜMBÜRGÜMBÜR, koşu içerisinde bir hata yapmazsa fotoyu önde geçer.

5.AYAK: STAVE JOBS sonlardaki kuvvetli ataklarıyla kaza-nmaya yakın. Form durumlarında ilerlemeler olan KÖYLÜM, SAMBA ve BÜYÜK AMED takibe alınması gereken isimler.

6.AYAK: Sentetikte start aldığı son yarışı kesinlikle ölçü alınmaması gereken SENATOR AMIDALA kazanmaya yakın. Bu taya rakip olarak çalışmalarında iyi görünen FIRE AND ICE ve SON OF PEACE'yi öneriyorum.

TAHMİN 1-4-3-2-10 1-5-7-3-6-2 5-4-9-3-8 6 7-2-9-4 12-4-2