SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Töre’nin yerine o geliyor

Brezilyalı yıldızın transferinde öncelikli satın alma hakkı Barcelona’ya geçen 1995 doğumlu yetenek, Önder Özen’in yeni prensi oldu.

Güncellenme: 12:17, 30/05/2014
Gökhan Töre’nin yerine o geliyor

Ersoy ÖZDEM / AMKSPOR

Brezilya futbolunu yakından tanıyan futbol direktörü Önder Özen, Ramon Motta'dan sonra güvendiği bir başka sambacıyı Beşiktaş'a kazandırmaya hazırlanıyor. Özen'in kancayı attığı isim futbol dünyasında ‘Neymar'ın bonusu' olarak bilinen Santos'un kanat oyuncusu Victor Andrade.

Neymar, 2013 başında Santos'tan 57 milyon euro karşılığı Barcelona'ya giderken Santos'un genç yeteneği Victor Andrade'nin satın alma önceliği de İspanyol ekibine geçmişti. Ancak İspanya'dan iyi haber geldi ve Barça bu futbolcuyu almayacağını açıkladı.

Bu haber üzerine çalışmalar hızlandırıldı. Çünkü, Santos ile kontratı 30 Eylül'de bitecek 18'lik genç yetenek için birçok takım sırada. Halen Brezilya'da bulunan Özen, Andrade'nin transferini gerçekleştirmek için temaslarda bulunacak. Bilindiği gibi Brezilya'da futbolcuların bonservisleri birden faklı kişi veya kurumda olabiliyor.

TÖRE’NİN BÜTÇESİ ONA

Önder Özen'in ana planı, transferi için rekor rakamların konuşulduğu, kendisi de yıllık 2 milyon euro isteyen Gökhan Töre için ayrılan bütçeyi Andrade'nin transferinde kullanmak.

HODGSON: KARIYERIMIN ZIRVESI OLACAK! MESSI: MARADONA’YI KISKANIYORUM DEL BOSQUE COSTA’DAN UMUTLU

CRISTIANO RONALDO’DAN KÖTÜ HABER VAR

MESSI, RONALDO VE FALCAO DÜNYAYI SAVUNUYOR: OYUN BAŞLASIN 

MARCELO’YA GÖRE EN IYI HALA İSPANYA

KUYT 2010’UN ACISINI ÇIKARMAK ISTIYOR

BU POZISYONDA ŞIKE MI VAR?

LUCIO 2002 DÜNYA KUPASI’NDAN BAHSEDIYOR FALCAO’NUN DURUMU HALA BELIRSIZ

ROSSI KARIYERINI KURTARAN DÜNYA KUPASI’NI ANIYOR

Yayınlanma Tarihi:11:01,