SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 4 galibiyete ulaşan takımın şampiyon olacağı serinin ilk iki maçı 3 Haziran Salı ve 5 Haziran Perşembe günü ev sahibi avantajını elinde bulunduran Fenerbahçe Ülker’in sahası Ülker Sports Arena’da oynanacak. Sonraki iki karşılaşma ise İstanbul’un Avrupa yakasına taşınacak ve 8 Haziran Pazar ile 10 Haziran Salı günü son şampiyon Galatasaray Liv Hospital’ın ev sahipliğinde Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapılacak.

İlk 4 maç sonrasında şampiyonun belirlenememesi durumunda 5. maç 13 Haziran Cuma günü Ülker Sports Arena’da, gerekirse 6. müsabaka 16 Haziran Pazartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak. Seride 3-3’lük eşitlik olması halinde ise 7. karşılaşma 19 Haziran Perşembe günü Fenerbahçe Ülker’in ev sahipliğinde yapılacak.

Maçların saati ise daha sonra Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından duyurulacak.

Bu sezon galibiyet sayısında Fenerbahçe Ülker önde

Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Liv Hospital, bu sezon 3 kez karşı karşıya geldi. Bu maçlarda 2 kez sarı-lacivertliler, 1 defa da sarı-kırmızılılar güldü.

Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda sarı-kırmızılıları mağlup eden Fenerbahçe Ülker, ligde normal sezonun ikinci yarısında Ülker Sports Arena’da oynanan maçı kazandı. Galatasaray Liv Hospital ise tek galibiyeti normal sezonun ilk yarısında Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada aldı.

HODGSON: KARIYERIMIN ZIRVESI OLACAK! MESSI: MARADONA’YI KISKANIYORUM DEL BOSQUE COSTA’DAN UMUTLU

CRISTIANO RONALDO’DAN KÖTÜ HABER VAR

MESSI, RONALDO VE FALCAO DÜNYAYI SAVUNUYOR: OYUN BAŞLASIN 

MARCELO’YA GÖRE EN IYI HALA İSPANYA

KUYT 2010’UN ACISINI ÇIKARMAK ISTIYOR

BU POZISYONDA ŞIKE MI VAR?

LUCIO 2002 DÜNYA KUPASI’NDAN BAHSEDIYOR FALCAO’NUN DURUMU HALA BELIRSIZ

ROSSI KARIYERINI KURTARAN DÜNYA KUPASI’NI ANIYOR

Yayınlanma Tarihi:23:29,