SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aslan’dan gövde gösterisi

Başkan Aysal, milli takımın ABD kampı dönüşünde Mevlüt'e formayı giydirecek. Aynı gün Olcan da Hacıosmanoğlu ile bir araya gelip imza için izin isteyecek.

Güncellenme: 15:42, 30/05/2014
Aslan’dan gövde gösterisi

Cim Bom yerli transferinde bombaları patlatmak için artık gün sayıyor. Sarı- Kırmızılılar'da hedef belirlendi, 3 Haziran artık büyük gün olarak görülüyor. Daha önce Mevlüt Erdinç'in menacerini İstanbul'a getirtip el sıkışan Galatasaray Yönetimi, “Bonservis işini ben hallederim” diyerek menacerlerin aradan çekilmesini istemişti. Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, danışmanı Bülent Tulun'u da alarak Fransa'ya çıkarma yapacak. Burada St. Etienne ile son pürüzleri giderecek olan Aysal, 2 Haziran akşamı ABD kampından ayrılacak olan milli takımın golcüsü Mevlüt Erdinç'e 3 Haziran'da Galatasaray formasını giydirecek. Cim Bom'un yerli transferindeki bir diğerhedefi Olcan Adın konusunda da, aynı gün içerisinde gelişmeler yaşanması bekleniyor. 3 Haziran'da Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya gelecek olan Olcan, Sarı-Kırmızılı kulübe transferi için izin isteyecek. Galatasaray'la iyi ilişkiler içerisinde olan Başkan'ın, uygun bir bonservis ücretinde anlaşma sağlanması halinde bu transfere olur cevabı vereceği de gelen haberler arasında.

 

MANCINI NE DİYORSA O!

Aslan böylece gövde gösterisi yapmış olacak. Ayrıca teknik direktör Roberto Mancini'nin, “Türk Milli Takımı gibi kadro istiyorum. En iyi yerliler bizde olmalı” sözleri de bir anlamda yerine getirilecek. Ancak yerli operasyonunun bu isimlerle sınırlı kalmayacağı, Galatasaray'ın daha sonra Karabük'ten İshak Doğan, Akhisar Belediye'den de Uğur Demirok gibi oyuncularla yönelmesi bekleniyor.

Fanatik

HODGSON: KARIYERIMIN ZIRVESI OLACAK! MESSI: MARADONA’YI KISKANIYORUM DEL BOSQUE COSTA’DAN UMUTLU

CRISTIANO RONALDO’DAN KÖTÜ HABER VAR

MESSI, RONALDO VE FALCAO DÜNYAYI SAVUNUYOR: OYUN BAŞLASIN 

MARCELO’YA GÖRE EN IYI HALA İSPANYA

KUYT 2010’UN ACISINI ÇIKARMAK ISTIYOR

BU POZISYONDA ŞIKE MI VAR?

LUCIO 2002 DÜNYA KUPASI’NDAN BAHSEDIYOR FALCAO’NUN DURUMU HALA BELIRSIZ

ROSSI KARIYERINI KURTARAN DÜNYA KUPASI’NI ANIYOR

Yayınlanma Tarihi:10:55,