SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın dinamosu Olcay Şahan, ligi ikinci bitirip, Şampiyonlar Ligi’ne direkt gitme hedefinden sapmalarında Konyaspor maçının önemli yer tuttuğunu söyledi. SABAH’ın sorularını yanıtlayan yıldız futbolcu, “O maçta hakem hatası olabilir. Ancak biz Beşiktaşız, büyük takımız. Asıl hata bizde… 3-5 saniye daha topu dolaştırabilirdik. Bunu yapmadık, orada kaybettik. Kırılma anı Konyaspor maçıdır. Araba orada devrildi, fay orada kırıldı” diye konuştu.

KULÜP HAVASINDAYIZ

Olcay, Fatih Terim’in ‘Devrim’ açıklamaları hatırlattığında ise şunları söyledi: “Hocamız Milli Takım’ı kulüp havasına soktu. Burada, G.Saray, Fener, Beşiktaş, Trabzon ve diğerleri yok, sadece Milli Takım var. Bana göre Fatih Terim, Türk futbolunda kilitli kapıları açan altın bir anahtardır. Avrupa Şampiyonası’na gideceğimize canı gönülden inanıyorum.”

YALNIZ BIRAKMAYIN

Yıldız futbolcu sözlerini şöyle tamamladı: “Ben Beşiktaş taraftarının önünde oynuyorum. Çarşı Grubu müthiş, onlar en iyisi. Ancak Milli Takım’ın öyle bir taraftarı olmalı ki, Çarşı’dan bile iyi olmalı. Çünkü burası Milli Takım ve hepimizin ortak değeri. Nasıl en iyi oyuncular sahaya çıkıyorsa tribünde de en iyiler olmalı.”

Sabah

HODGSON: KARIYERIMIN ZIRVESI OLACAK! MESSI: MARADONA’YI KISKANIYORUM DEL BOSQUE COSTA’DAN UMUTLU

CRISTIANO RONALDO’DAN KÖTÜ HABER VAR

MESSI, RONALDO VE FALCAO DÜNYAYI SAVUNUYOR: OYUN BAŞLASIN 

MARCELO’YA GÖRE EN IYI HALA İSPANYA

KUYT 2010’UN ACISINI ÇIKARMAK ISTIYOR

BU POZISYONDA ŞIKE MI VAR?

LUCIO 2002 DÜNYA KUPASI’NDAN BAHSEDIYOR FALCAO’NUN DURUMU HALA BELIRSIZ

ROSSI KARIYERINI KURTARAN DÜNYA KUPASI’NI ANIYOR

Yayınlanma Tarihi:04:32,