SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yamaner kazanır

Her geçen gün daha iyi duruma gelen ve hafta içi yarış galobunda çok iyi görünen YAMANER, kazanacak kadar iyi görünüyor. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

Güncellenme: 10:31, 29/05/2014
Yamaner kazanır

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: İdman pistinde çok iyi görünen RIVER DRAGON kazanmaya oldukça yakın görünüyor. MAGDALENA yarışın bir diğer şanslı ismi olup, sürprizi EKSTRA LORD'dan bekliyorum.

2.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde MUSTAK başta olmak üzere; MELOŞ, GÖRKEMBEY, ALADAĞLI, YÜNLÜCEYILDIZI, GÜLEN ASLAN ve EMİRDEVİR altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

3.AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim ALHABER kazanabilir. GAKKOŞKIZ ve FENERLİKAYA yarışın diğer şanslı safkanları olup, sürprizi ŞULELİ, KÖSENİM ve TUTKUMUZ'dan bekliyorum.

4.AYAK: Her geçen gün daha iyi duruma gelen ve hafta içi yarış galobunda çok iyi görünen YAMANER, kazanacak kadar iyi görünüyor. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

5.AYAK: Başarısız yarışları sonrası toparlanan ve bu yarışa ciddi hazırlıklarla girecek olan MARA'dan etkili bir yarış bekliyorum. SAUL ve EL TALISMAN yarışın diğer şanslı safkanlarıdır.

6.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan GREEN SABLE yarışın en şanslı safkanıdır. Bu ismi tek yazmayı riskli bulanlar WILLISTON, FERİDE ANA, SUMMER LOVE ve DUAYEN'i değerlendirebilir.

TAHMİN 5-12-2 3-6-1-2-10-13-5 1-2-8-4-5 5 12-5-2 4-14-5-3-17