SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: LOWMAN ağır kilosuna rağmen ilk şanslı safkan. ELBİ önde istediği avansı alabilirse bitirebilir. BURSIBUR uzun mesafeye yatkın bir safkan. KING ABJAR, STAR HUNTER ve WIND BOY sağlam kartlarda yer almalı.

2.AYAK: TYPHOON uzunda ilk şansı vereceğim safkan. SARI TİMUR iyi koşacak. BÜ-YÜKFIRTINA ve KOCABATUR iyi form durumları ile yarışa ağırlıklarını koyacak isimler.

3.AYAK: GAZEBO yaptığı uzun galobunda ilgi çekti. VICTORY BOOK en yakın rakiptir. İyi hazırlanan FREIBURG bir diğer şanslı taydır.

4.AYAK: DOĞUKIZI favorim. SURHATIN KIZI 1400 çimde kazandığı koşu ile formunu gösterdi. HİLVANLI ZEYNO zirveyi zorlar. PREVEZE, SARDES ve ALYETİŞ çok at yazanlara tavsiyem olacak.

5.AYAK: Kum pistte 2 yarış kazanmış olan HOŞKADEM yine sevdiği pistte start alacak. Tecrübe sahibi taylardan BORBORE bu yarışa iyi hazırlandı. 2 yarış koşan ve beğendiğim tay olan ZÜLUMKAR koşuda zirveyi zorlayacak bir diğer taydır.

6.AYAK: Mayıs ayı içinde Ankara kumunda iki kez koşan ve tabela içinde yer alan MEDOC zayıf grupta Ahmet Çelik ile bu kez maiden'den çıkar.

TAHMİN 1-2-6-4-5-9 2-4-6-3 2-7-3 3-1-2-6-8-5 2-4-5 13