SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İyi hazırlanan Medoc kazanmaya çok yakın

Grubun tecrübeli isimlerinden olan ve tatminkar bir şekilde tamamladığı son iki yarışı ardından formunu daha da ilerleten Medoc, bu yarışa çok iyi işlerle hazırlandı. Uygun rakipleri yanında Maiden’a veda etmesini bekliyorum.

Güncellenme: 10:20, 29/05/2014
İyi hazırlanan Medoc kazanmaya çok yakın

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Çok iyi form tutan WIND BOY boş kilosuyla öncelikli isimdir. Fit durumda görünen LOWMAN, BURSIBUR ve ELBİ kuponlarda bulunmalı. YAVRU KARTAL ise tam bir bombadır.

2.AYAK: Her geçen gün formunu artıran BÜYÜKFIRTINA bu yarışa fit durumda girecek. Safkan kazanabilir. En sert rakibinin KOCABATUR olmasını bekliyorum. TYPHOON, SANCAKAY ve SAFALIM'a dikkat.

3.AYAK: GAZEBO müsait grupta kazanabilir. Titiz çalışmaları bulunan PİRE ANA ve VICTORY BOOK hata affetmez. PERFECT GOLD ve ANOTHER DREAM bu ayağın sigortalarıdır.

4.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla formunu ispatlayan DOĞU KIZI sevdiği pistte birinciliğin en kuvvetli adayıdır. Hatalı koşması halinde devreye iyi durumlarıyla SARDES, SURHATIN KIZI ve PREVEZE girecektir.

5.AYAK: Çim pistteki son yarışı ölçü olmayan HOŞKADEM fit durumuyla öncelikle işaretlenmesi gereken isimdir. Tırnağının ucundaki ZULÜMKAR ekürisiyle birlikte hata affetmez. BORBORE ise gözden uzak tutulmamalı.

6.AYAK: Yeterli yarış tecrübesine sahip olan ve özellikle son iki yarışı ardından formunu bir kat daha artıran MEDOC'un fotoyu rakiplerinin önünde geçmesini bekliyorum.

TAHMİN 9-1-6-2-10 6-3-2-9-11 2-6-7-1-5 3-8-1-6 2-5-4 13