SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fernandes gidiyor…

Beşiktaş ile son dönemlerde yıldızı barışmayan ve kulüpten ayrılmak için gün sayan Manuel Fernandes, Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımı ile anlaştı.

Güncellenme: 11:04, 29/05/2014
Fernandes gidiyor…

Başkan Fikret Orman’ın, Portekizli konusundaki katı tutumu sonrası ipler koparken, yetenekli futbolcu kulüp bulmakta gecikmedi.

FENERBAHÇELİ YILDIZ AYRILIYOR / TIKLAYINIZ

Fernandes’in 3 Haziran’da Rusya’ya giderek sağlık kontrollerinden geçeceği ve yeni kulübüne imza atacağı ifade edildi. Yıldız futbolcunun Rus kulübüyle ön sözleşme imzaladığı ve önümüzdeki hafta işin resmiyete döküleceği vurgulandı. Benfica’nın da ilgilendiği iddia edilen Fernandes’in Rusya’dan gelen teklifi cazip gördüğü ve önümüzdeki hafta transferin sonlandırılacağı belirtildi.

GALATASARAY’A İTALYAN KULE / TIKLAYINIZ

BEŞİKTAŞ PARA KAZANAMAYACAK Siyah-beyazlılar ile olan sözleşmesi bitmek üzere olan Fernandes’in bu transferinden Beşiktaş para kazanamayacak. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fernandes’i daha önce satmamakla hata yaptığını itiraf etti.

Orman şu ifadeleri kullandı: “Divan Kurulu’nda “Arkadaşlar, bizim de hatalarımız var” dedim. Futbolda keşke o kadar çok olur ki. Ben bazen Fernandes’i keşke satsaydık diyordum Bilic ve Özen’i dinlemeden. Sözleşmesi de bitiyordu. Birçok konu var böyle. Kendi açımdan arkadaşlarımı başarılı buluyorum”

Sporx

Yayınlanma Tarihi:09:24,