SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gümüşhane’de genel kurul

Spor Toto 2. Lig takımlarından Gümüşhanespor'un eski kulüp başkanı Kurban Karagöz, kulübün mevcut başkanının, yönetimiyle geçen sezon başarılı bir grafik sergileyerek takımı 2. lige çıkardığını, gelecek sezon daha iyi işler yapacaklarına inandığını belirtti.

Güncellenme: 18:11, 29/05/2014
Gümüşhane’de genel kurul

Karagöz, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde bazı yayın organlarında, 22 Haziran’da yapılacak kongrede aday olacağına dair haberlerin yer aldığını, böylece isminin gündeme getirildiğini ifade etti.

Kırmızı-beyazlı kulübün mevcut başkanının İdris Çimen olduğunu ve Çimen’in işini yaptığını kaydeden Karagöz, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Kulübümüzün mevcut bir başkanı var. Yönetimiyle geçen sezon başarılı bir grafik sergileyerek takımı 2. lige çıkardı. Bu yıl 2. lig tecrübesi kazandılar. Önümüzdeki sezon daha iyi işler yapacaklarına inanıyorum. Durup dururken ismimin kongre öncesi dillendirilmeye çalışılmasına bir anlam veremiyorum. Yayın organlarında yer alan haberlerin hepsi benim bilgim dışında yazılan yazılardır ama camia üzerinde ismimizle bir intiba bıraktığımız için sevinçliyim. Her ne kadar mevcut yönetimde yer almasak da kulüpten hiçbir zaman kopmadık. Takımımızın başarısı için arkadaşlarımızla üzerimize ne düştüyse yerine getiriyoruz. Kulübün başarısı için bize ihtiyaç duyulduğu zaman hiçbir fedakarlıktan kaçmadım. Bundan sonra da kaçmam. Bunu bütün spor kamuoyu iyi bilir.”