SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü basında çıkan transfer haberleriyle ilgili resmi sitesinden açıklama yaptı.

Bugün kulüp binasında bir araya gelen Beşiktaş Yönetim Kurulu’nun, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde;

“Futbol A Takımımıza transfer edileceği iddiası ile yazılı ve görsel medyada, çok sayıda gerçek dışı haber yer aldığı gözlemlenmektedir.

2014-2015 sezonunda, her zaman olduğu gibi, şampiyonluğu hedefleyen Futbol A Takımımıza yeni oyuncular kazandırılması için çalışmalarımız devam etmekle birlikte, medyada yer alan asılsız birçok haber nedeniyle spekülasyona açık bir ortam yaratılmaktadır.

Borsa İstanbul’da işlem görmekte olan Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., transfer görüşmelerinin başladığı ile ilgili bildirimleri Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirmekle yükümlüdür.

Tüm camiamızın, taraftarlarımızın ve kamuoyunun resmi yayın organlarımızda yer almayan, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirilmemiş hiçbir transfer haberine itibar etmemesini rica ederiz.

Transferler ile ilgili bir gelişme olması durumunda Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklama yapılarak bildirileceğini ve resmi yayın organlarımızda da duyurulacağını tekrar hatırlatırız.

Saygılarımızla, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu”